Wpis z mikrobloga

@rumak: na mirko nikt się nie zna na gramofonach tak generalnie, z tego co obserwuję tag xD z nowych gramofonów takich plug and play to wziąłbym Sony. Ale ogólnie to polecam gramofony bez przedwzmacniacza i najlepiej szukać po olx/allegro używanego sprzętu, zwracać uwagę na zadbane egzemplarze i potem wpisywać nazwę modelu w google w celu poczytania opinii na forach polskich i zagranicznych ;) Osobiście używam Philips 437 i nie narzekam ;)
  • Odpowiedz
@krajzega: właśnie zauważyłem, że na reddicie więcej znawców ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tutaj widzę, że brakuje specjalistów, ale z drugiej strony się nie dziwię
  • Odpowiedz
@rumak: Universum 6000 jak kojarzę manual direct drive z 10 kg, czołg. Saba PSP-350, silnik jvc nie do #!$%@? full automat - miałem z 2, siemens 777 full automat na wypasie - automatyka działa jak w drogich modelach innych firm , braun P-2 Atelier, automat, stylistyka - szkoła bauhaus (na sprzętach braun wzorował się steve jobs w apple)
  • Odpowiedz
@rumak: @krajzega: za tę kwotę można kupić nowe i stare. Pytanie podstawowe do czego to ma służyć. Jeżeli jako mebel bo ktoś nie ma płyt to są fajne grajki które stały się legendami i na pewno nie stanieją jako zabytki. Jak ma grać lub grać i archiwizować płyty to są nowe urządzenia w tej cenie. Znowu pytanie czy ma być coś manulangeo w nim czy pełny automat. Kolejne pasek czy
  • Odpowiedz
AT-LP140XP


@Kami3n147: na początek to bym radził jednak zacząć z czymś z wbudowanym przedwzmacniaczem, jak np AT120LP. jeśli chce się zmieścić w 1300pln to AT140 + jakiś sensowny przedwzmacniacz jednak jest trochę ponad cenę. Nie wiem czy kolega posiada np amplituner z wejściem Phono lub inny zestaw mogący odtwarzać prosto z tego wejścia.

@rumak: Co do AT120 to mogę polecić, wkładka fabryczna gra całkiem przyzwoicie, więc na pierwszy rok dwa
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rumak: technics sl-bd3 mi został, klient się nie zgłasza jakbyś coś tańszego chciał. Czarny, pokrywa wypolerowana, ustaqiony. Napęd paskowy, full automat.
  • Odpowiedz