Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gentleman_Adrian: Gdybym ją posiadał ten post by nie powstał xD Kupiłem używke jakieś 2 msc temu i od strony sprzedawcy przysługuje mi jeszcze msc gwarancji ale nie ma tego nigdzie na piśmie więc prawdopodobnie #!$%@? mi w dupę
  • Odpowiedz
@Brightsider: #!$%@? sytuacja. Powiem Ci ze sam zacząłem kupować konsolę ale starszej generacji, aby ograć na niej gry ekskluzywne. Też już miałem przygodę bo kupiłem ps3 z 60 grami na dysku w cenie, które jak się okazało były zainstalowane ale wyłącznie do użytku dla kogoś kto korzysta z playstation+ tak więc pobrał je za darmo, a po przeminięciu abonamentu tylko zapychały dysk bo nie można ich uruchomić. Zagadaj do gościa może
  • Odpowiedz
@Brightsider: "Paragon fiskalny nie jest konieczny, jednak trzeba pamiętać, że znacznie ułatwia on złożenie reklamacji. Jest jednym z dowodów zawarcia umowy, w związku z czym do złożenia reklamacji można przedstawić także inne potwierdzenie zakupu, takie jak na przykład potwierdzenie przesłane na e-mail czy wydruk z konta bankowego. Sprzedawca nie może uzależniać przyjęcia reklamacji od dostarczenia paragonu fiskalnego."

Z regulaminu allegro.
  • Odpowiedz