Wpis z mikrobloga

Od 2008 roku wraz z zakupem Xboxa 360 skończyłem z graniem na PC. Później była #ps4 W listopadzie postanowiłem wrócić na łono #pcmasterrace, bo ps4 to już jest staroć i ledwo u mnie zipie. Wnioski? No fajnie się gra w minimum 60 klatkach i grafice na ultra, różnica jest spora. Ale #!$%@?. Tak jak przez te 11 lat sobie grałem na konsoli bez nerwów, wkladalem płytę, sciągałem aktualizacja i jazda. A tu? Dla przykładu The Outer Worlds mi wywala do pulpitu bez żadnego komunikatu. Szukałem pomocy w necie, instalowałem stery i nic. To jest dramat i chyba jednak ps5 kupię, bo już się odzwyczaiłem od takich komplikacji
  • 24
  • Odpowiedz
@proofd12: tylko pc można do bardzo wielu rzeczy wykorzystywać, ja dla przykładu mam obok tv 4k i sobie popylam w 4k 60fps na ultra sekiro czy wieśka na padzie i nie wiem czy nawet nowe konsole tak będą potrafiły ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@proofd12: spokojnie, zaraz ci przyjdzie jakis dzban i zacznie pierdzielic jak to fajnie pograc w Wieska 3 w 4k/60fps czy cos innego na kompie za 5tysiecy xD

A prawda jest taka, ze graficznie PS4/XBone nie maja startu do dobrego kompa, ale jak cos nie bedzie dzialac to good luck i spedzaj godziny na naprawie xDD
  • Odpowiedz
@proofd12: a wiele od wieku też zależy, jako nastolatek i gdy miałem ~20-25 lat to tylko komputer się liczył nawet jak do pracy poszedłem złożyłem sobie komputer który uciągnie nawet teraz większość w dobrej jakości ale obecnie mając prawie 30 lat, chciałem pograć w jakieś tam gierki w które nie miałem okazji nigdy ile się #!$%@?łem nie tyle z jakimiś bugami etc co ściąganie launcherów etc etc, w #!$%@? kupiłem pleja
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@proofd12: jeśli nie lubisz czytać na forach dlaczego cos nie działa albo nie lubisz podmieniać w folderze z grą nazwy plików itp., no to sorry, pc nie jest dla Ciebie.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@proofd12: gram tylko na pc, miałem przez rok ps4, ale zupełnie mnie nie przekonała. Większość gier mam na steamie, uplay i battle net, i nie pamiętam, żebym miał jakieś większe problemy z jakąś grą, a kupuję też gry na premiery. Doszedłem do dziwnego wniosku czytając twój wpis - może nie mam problemów, bo praktycznie nie gram w RPG i pochodne.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Fingal: @proofd12: @wankiel: kurde, chyba najlepsze w tej całej sprawie z crashami jest to że od samego początku wersja z wine działa w 100% stabilnie i na całą grę nie miałam ani jednego problemu do tej pory. XD
  • Odpowiedz
@proofd12: no to nie wiem czemu tak masz, ale wątpię, żeby to była wina gry samej w sobie. Może spróbuj zjechać z ustawień graficznych? Powinno być stabilniej imho
  • Odpowiedz
  • 0
@proofd12 Na pc gra się fajnie o ile masz potężne bebechy i nie ma problemów z oprogramowaniem. Jak kiedyś miałem satysfakcję z rozwiązania problemu tak teraz jestem poirytowany (brak czasu) dlatego też przerzuciłem się na konsolę.. Odpalam, wkładam płytkę i gram nie przejmując się ustawieniami, wydajnością itp Nie masturbuje się do każdego źdźbła trawy więc grafika na konsolach mi nie przeszkadza, jest poprawna w multiplatformach, a w exach potrafi zaskoczyć.
  • Odpowiedz
@detero Ja na przykład też ma grafikę nie zwracam aż tak bardzo uwagi, ale jednak 60 FPS tam gdzie jest potrzebna jakakolwiek precyzja to mus, może od najbliższej generacji standardem stanie się wybór między 30 FPS i wyższą jakością a 60 FPS niższą, ale póki co cinematic 15 FPS jest dla mnie zbyt męczące
  • Odpowiedz