Wpis z mikrobloga

#bigbrother Mam do chłopa bardzo duży szacunek ale moim zdaniem nie powinien przyjąć nawet grosza z takiej zbiórki chociażby ze względu na fakt, że to dzięki widzom jest teraz w tym miejscu i dostanie przelew na 100k. Niektórzy pewnie ostatnie pieniądze wysyłali na głosowanie żeby wygrał więc przyjmowanie takiej zapomogi jest delikatnie mówiąc nie na miejscu. Szanuję gościa i strasznie ubolewam, że wplątał się w taką sytuację
  • 4
  • Odpowiedz
@Danio_1992: a po za tym otwarcie mówi, że kasę z wygranej przekaże na fundacje wspierającą polonie za granicą, więc skoro ma tak fatalną sytuacje finansową to może powinien się nad tym zastanowić.
  • Odpowiedz
Niektórzy pewnie ostatnie pieniądze wysyłali na głosowanie żeby wygrał


@Danio_1992: to juz taki skrajny debilizm ze i tak nie warto sie przejmowac takimi ludzmi o ile w ogole istnieja. Ja zyje nadzieja ze smsow bylo niewiele a wykopki wrzucajacy screeny i zachety trollowali :E
  • Odpowiedz
@Danio_1992: mnie sie wydaje, że Ewka go nakręca na to, sama jest bez środków do życia, wykorzystuje to, że są chętni do "pomocy" więc miałczy o tą choinkę, robi te wielkie oczy i bierze na litość, a Kamil niestety z wilka stał sie kanapowcem. Ale przejrzy na oczy na bank.
  • Odpowiedz