Wpis z mikrobloga

Dziennik pokładowy z dnia 18.12.2019
#wykopaka
Chwalę się i ja :) dostałem bardzo fajną spersonalizowaną paczkę niespodziankę od @Sanski - dziękuje Ci ślicznie jestem mega zadowolony :D
Nie wiem czy #bedziebanczyniebedzie bo #kosmonauta ale wszyscy zadowoleni ze skarpetek :D (nie będzie #pokazstopy chociaż w takich to wypada) Dostałem skarpetki dla siebie, dla mojej #rozowypasek i dla #bombelek który przyjść ma w maju na świat :)
Do tego mały poczęstunek whisky (ZAPAKOWANY W FOLIE BOMBELKOWĄ - zdjecie w komentarzu zapakowanych fantów) i Energy Men Mask po którym moja moc wzrosła #over9000
No i nowelkę SAO w nowym wydaniu :) - tego bałem się najbardziej bo czytając list wspomniała o tym a moje oczy skierowały się na półkę z novelkami gdzie mam już część serii - ale okazało się iż to coś czego nie mam i bardzo się z tego cieszę :P ( nawet jakby był duplikat to starą bym wywalił a nowa zajęła by zaszczytne miejsce na półeczce )

Jestem mega zadowolony i na 10000% wezmę udział w kolejnej edycji :)
Jeszcze raz dziękuje Ci @Sanski - you made my day :)

PS. Dostałem paczkę od różowej i robiłem dla różowej :P COOMBOO
Pobierz Drill - Dziennik pokładowy z dnia 18.12.2019
#wykopaka
Chwalę się i ja :) dostałem ...
źródło: comment_sG2fAKnV4KcZLqCUJEQDUYW2KIQRcsjU.jpg
  • 3
@Drill: @Drill: Mega się cieszę, że wszyscy są zadowoleni () mam nadzieję, że tym razem kosmonauta zostanie odpuszczony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wesołych Świąt jeszcze raz! <3