Wpis z mikrobloga

Czy sklepy w galeriach są aktualnie jakoś dłużej otwarte ze względu na święta? Swoją drogą na wszelki wypadek się upewnie, jutro normalnie będą otwarte sklepy w razie "WU"!? No i jeszcze jedno pytanko, bo pewnie będę miał mało czasu więc wlecę i wyjdę, a zamierzam znaleźć jeszcze jakieś drobnostki pod choinkę, która galeria w Wawie, jest według Was najlepsza? Złote Tarasy, Blue City, czy może coś jeszcze innego, pytam bo ja nie stąd, a muszę na szybkości jeszcze coś dokupić, bo z neta, to wątpię, że cokolwiek przyjdzie XD #prokrastryncja

#kiciochpyta #warszawa #pytanie #zakupy #swieta
  • 11
Pytam, bo sprawdzanie w google, juz pare razy mnie zrobiło w konia zwłaszcza w Wawie, gdzie albo GPS świrował, albo wyszukałem jakiegoś kebsa, i szukałem go przez dobre pół godziny, po czym się okazało, że już owej "restauracji" nie ma XD
@PanTadeuusz: chyba tylko raz byłem, jeśli to ta o której myślę, bo bodajże znajdowała się ona na Śródmieściu, si?
Nienawidzę latać po galeriach, których nie znam XD Bo zawsze, więcej czasu tracę na szukaniu sklepu, niż chodzeniu po nim, eh