Wpis z mikrobloga

Zna się ktoś trochę na pralkosuszarkach ? Mianowicie planuje kupno takowego agd,
a nie mam zielonego pojęcia na co zwracać uwagę. Czytałem o jakiś trybach typu ,, wysuszanie prosto do półki '',, automatyczne spuszczanie wody w kanał ''.

Jeśli chodzi o samo pranie to totalna podstawa. Bardziej zależy mi na funkcjonalnym wysuszaniu. ( nie mam miejsca na pralkę i suszarkę osobno ). Może ktoś poleci jakiś konkretny model?

#pralka #agd #pralkosuszarka #technologia #pomocy #mediaexpert #mediamarkt #neonet #rtveuroagd
  • 12
@ojacie169: Zawsze widzę i słyszę jedno i to samo. Nie kupuj combo bo nikt nie jest zadowolony. Ba, mam znajomych z pierwszej ręki co to potwierdzają i 2 razy wydali pieniądze raz na pralko suszarkę i drugi raz na samą suszarkę i dopiero z tego drugiego produktu są zadowoleni. A z braku miejsca to trzymają suszarkę poza łazienką (woda z odcieku jest zbierana do zbiornika).
@ojacie169: W 100% potwierdzam słowa @xaliemorph - nie kupuj urządzenia combo bo nie będziesz zadowolony.

Ze mną było dokładnie tak samo jak z jego znajomymi. Kupiłem pralkosuszarkę, bo nie miałem w łazience miejsca na oddzielną pralkę i suszarkę (nawet postawione w pionie jedno na drugim). Z funkcji suszenia skorzystałem maksymalnie 3 razy i odpuściłem, bo efekty były fatalne. Pranie było nierównomiernie wysuszone, "śmierdzące" (taki specyficzny zapach suszenia w wysokiej temperaturze), mocno
@ojacie169: mam pralkosuszarkę i jestem MEGA zadowolony. Genijalne urządzenie i nie rozumiem po co ludzie wydają kase na 2 urządzenia. U mnie sprawdza się doskonale. Jak chce to susze na wieszaku a jak chce to suszę w pralkosuszarce i ubrania są suchutkie. Po prostu wkładam brudne ubrania i wsypuje proszek a za pare godzin mam suche i wyprane rzeczy. Absolutnie drugi raz kupiłbym tylko i wyłącznie pralkosuszarkę w jednym