Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
jmx wyzwał logana paula do walki po tym, jak ten w swoim podkaście powiedział, że chętnie by sie zmierzył z tym "dzieckiem" xd

i w sumie nie wiem co myśleć, z jednej strony jmx jest dość małym youtuberem na zagranicznym youtubie co równa sie brak profitu dla logana, zaś z drugiej strony logan faktycznie powiedział, że by sie z nim zmierzył xd

pozostaje kwestia gdzie taki pojedynek miałby sie odbyć, fame jest chyba aktualnie za małe by wyciągnąć od tak z 20 milionów złotych, bo tyle pewnie bedzie chciał logan ¯\_(ツ)_/¯
#famemma
  • 22
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hejtel: nie wien ile wziął za ostatnią walkę ale po pierwszej walce z ksi po necie latały podliczenia, z których wynikalo, że obaj zarobili po 5mln funtów ¯\_(ツ)_/¯
@Nacr00xx: myślę że z 10-20tys funtów dostał Sam, bo pisał ze inwestuje w kupno domu. Patrzył na jakiś za 150 tys wiec by sie zgadzało, bo wpłaca sie 5-10% depozytu i później na wynajem.
@simkonser ciekawe, to sie nie wydaje jakos duzo. Wczoraj ogladalem wywiad z Gerogia Harrison i opowiadala tam ze Fame MMA zaproponowalo jej takie pieniadze ze glupota bylo by odmowic. Chyba ze dla niej 10-20k funtow to "huge money".
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Liber_Ty: to cos musiałem źle zapamiętać ¯\_(ツ)_/¯
z drugiej strony by sie zgadzało bo streama na yt oglądało ponad milion ludzi a dostęp kosztował pięć funtów, odjąć koszty zorganizowania itd.
i w sumie teraz jak tak patrzę to pięć milionów nie jest takie nierealne i taka walka faktycznie mogłaby sie odbyć na fame