Wpis z mikrobloga

Witam kolegów i koleżanki z tagu #nintendoswitch :3

Jutro wymieniam sobie Octopath Travelera (który na początku mnie rozkochał w sobie, ale szybko znudził) na inną grę w UltraGames.

I tu pojawia się moja prośba o poradę, bo nie jestem do końca zdecydowany.

Lista gier dostępna na stronie: https://ultragames.pl/switch/

Sam przymierzam się do Astral Chain lub Ni no Kuni Wrath of the White Witch, ale może dostrzeżecie tam coś, co umknęło mojemu oku.

Potrzebuję gry do podróży w ciapongu, więc w grę wchodzą tylko single bez konieczności połączenia z internetem.

Ulubione Switchowe gierki: Fire Emblem (jestem blisko końca, zamierzam przejść drugi raz, gdy wyjdą wszystkie dlc ^^), Yomawari: The Long Night Collection (chyba moja pierwsza horrorkowa gra, ale fabuła i grafika mnie kupiły)

W trakcie ogrywania lub zawieszone: Hollow Knight (dopiero zaczynam), Golf Story, Moonlighter

Nie podeszły: Xenoblade Chronicles 2 (choć zapowiadało się świetnie, walka mnie nie przekonała :c, za to grafika i fabuła miodne), Zelda BOTW (nie bijcie, proszę xD. Szanuję grę, ale musiałem oddać i jakoś mnie nie ciągnie, aby sięgnąć po nią ponownie)

No... to chyba tyle. Z góry dziękuję za każdy komentarz!
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pVDai: a xenoblade skończyłes? Bo ja zagrałem, odstawiłem na miesiąc, poczytałem poradniki do walki i teraz uważam te grę za najlepszą na switcha, warto dać szansę. Do pociągu to może cos lekkiego, np poksy? W nich internet tylko przeszkadza XD ewentualnie tak dla pociwczenia szarych komórek baba is you mocno polecam
@OmarBongo: Hey, chyba na razie nie chcę wracać do Xenoblade. O Poksach myślę właśnie. Let's Go przeszedłem i zastanawiam się nad Sword/Shield, ale zobaczyłem parę recenzji i dobija mnie niziutki poziom trudności. Baba is you brzmi świetnie, ten tytuł mnie ciekawi, ale chyba jednak wolałbym coś z linku podesłanego wyżej, bo Octopath mi się niepotrzebnie kurzy na półce :D. Dzięki za propozycje!