Wpis z mikrobloga

też was triggerują te sytuacje jak zawodnik rywala stoi plecami do waszego grajka z piłką i zawsze przetnie podanie? xD przeciez to jest tak irytujące że #!$%@?. pilkarz rywala tyłem #!$%@? lepiej przyjmuje piłke niż mój zawodnik przy podaniu na 3 metry xD. kocham jak wysuwasz grajka rywala bot go goni ty grasz czy górną to poleci niżej i odbije sie od plecy przeciwnka i automatycznie sie odwraca ze zgaszoną piłką albo trafi w nogi czy coś. nie ma chyba animacji które denerwują bardziej niż to
#fut
  • 4
@kemawir123: o to to, dobre też jest jak np gościu biegnie skrzydłem a boczny obrońca "sterowany" przez bota sobie truchta albo stoi w miejscu zamiat gonić rywala xD to samo jest w środku pola z defensywnymi zawodnikami czy #!$%@? obrońcami
@majzter: U niektorych zawodnik sterowany botem (w sumie obojętne czy to obrońca, pomocnik, czy napadzior) ciśnie na pełnym speedzie w pogoni za moim wybiegającym piłkarzem. Po kursorze widzę, że gracz sam nim nie streruje. Czy to jest jakies ustawienie taktyki, cecha pilkarza, czy po prostu skrypt "wchodzi"?