Wpis z mikrobloga

AAAALEEE dostałem #wykopaka (ʘʘ)
@Revolut dzięki mistrzu!

Zlądowałem do domu nad ranem i padłem na ryj ale pierwsze po obudzeniu się to były kroki do czekającej już na mnie... wielkiej paki. Jedyne czego się obawiam to tego jak bardzo można popsuć samodzielne zrobienie podpiwka, a do psucia przy garach mam talent. Mam jednak utalentowanego współlokatora więc może się jednak uda :)
Cała reszta to już w punkt. Mam duży sentyment (chyba zbyt duży jak na moją posturę i mój wiek) do małych, pluszowych, ręcznie robionych maskotek. Mapa zadziała też motywująco bo w końcu będzie trzeba zacząć zdrapywć coś dalej. No i piwa, domowy stout i RIS... to będzie piękne zwięczenie tych świąt. Młynek do kawy też już zamówiony :D
#chwalesie bo jest czym!
czubaba - AAAALEEE dostałem #wykopaka (ʘ‿ʘ)
@Revolut dzięki mistrzu!

Zlądowałem d...

źródło: comment_Piyh0HXqRSWvNuH8nCGC3mlFJLlpx6KM.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@czubaba: pamiętaj o wstawieniu piwa na kilkanaście godzin do lodówki, tak by osad itd się ułożył :) RISa jestem dość pewny, bo na 20 butelek tylko jedna była przegazowana, ale miała problem z kapslem. Ale Stouta już miałem 4, którym leżakowanie nie służyło :( tak więc mam nadzieję, że nie będziemy mieć pecha i piwo będzie smakować! A, że RIS ma 3 lata a Stout prawie dwa... To będą dobrze ułożone
  • Odpowiedz