Wpis z mikrobloga

Wiem, że nikogo nie obchodzi moje zdanie i temat jest wałkowany do porzygu, ale uważam, że sam serial warto obejrzeć i cieszę się, że w ogóle powstał.

Natomiast, jako psychofan książek, gier i uniwersum, najzwyczajniej w świecie polecam najpierw przeczytać książki albo przesłuchać genialnego audiobooka od fonopolis, a dopiero później siadać do serialu, żeby nie psuć sobie zabawy, bo nie ukrywajmy serial sporo wątków spłyca i skraca. I o ile sam w sobie nie jest taki zły jak niektórzy mówią, to w zestawieniu z książką przegrywa z kretesem i myślę, że jest to fakt a nie tylko moje subiektywne odczucie.

A z dobrych rzeczy, parę kawałków z soundtracku jest genialna - i postać jaskra ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

No nic, trzymam kciuki za lepszy drugi sezon i czekam na wiedzmina 4 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#witcher #netflix #wiedzmin #gownowpis
  • 5
@mowcaumarlych witaj. Nie będę dodawał spamu do mikrobloga. Czytać książki.. Od czego zacząć? Mianowicie myślę nad kupienie 1 książki i zobaczyć czy mnie wciągnie w ogóle. Nie przeczytałem żadnej od podstawówki bo nie lubie
@mowcaumarlych podbijam ( ͡º ͜ʖ͡º) przesluchalem już od 1 do 9 i powiem Ci ze jest mega. Ogólnie dużo pomaga w wyobrazaniu świata to że grałem we wszystkie wieski na pc. Powiedz od 1-12 to są opowiadania a potem jest saga czy jakoś tak? Bo coś obiło mi się o uszy. Pozdrawiam