Wpis z mikrobloga

W tym roku tylko takie ogólne życzenia, bo niestety nie mam za bardzo czasu(ani też humoru ( ͡° ʖ̯ ͡°)) na spersonalizowane życzenia dla każdego, mam nadzieję że chociaż niektórym z Was sprawią przyjemność.

W każdym razie życzę Wam wszystkim spokojnych, wesołych świąt, i spełnienia wszystkich marzeń, a przede wszystkim tego żebyście byli szczęśliwi bo to przecież najważniejsze ()
Przy okazji, tym wszystkim z Was którzy mnie wspierali w trudnych chwilach serdecznie dziękuję, wiedzcie że rozmowy z Wami były dla mnie bardzo pomocne, i Wasze wsparcie było dla mnie bardzo cenne ()

Wesołych świąt kochani ()

#zyczenia #wesolychswiat

@mtk3ti @papabless @My-serotonin @smutaseqq @Szpurka @EscPL @WhippingQueen @iEarth @Paula_pi @annlupin @PiccoloColo @StopMakingSense @Cybek-Marian @LRF1000W @Derref @Whispererer @PejkarVEVO @MK-Ultra @Kosteekk @R0el @Alvarez108 @Delirium_Permanent @Marynasz @Michwsek @Biedak_cebulak12 @Psdziad @MondryPajonk @Kaczka-dziwaczka @esci @bdag_weeder @HuierP10 @krzemusiowy @Freakz @Moretz @ein-abychon @DoggEusz @Silwerbalk @massbombing @Hedage @MajsterZeStoczni @SumKrowojad @BeetleJuice @izzy4busy @pani_doktor_od_arszeniku @Czlowiek_i_ludz_zarazem @StaryWedrowiec
Zgrywajactwardziela - W tym roku tylko takie ogólne życzenia, bo niestety nie mam za ...

źródło: comment_ESlhfvcJFUltVZnA24Wp6jpkVTf1ril8.gif

Pobierz
  • 65