Wpis z mikrobloga

Jako, iż zbliżają się święta, to postanowiłem w ramach walki z Aspergerem, wypełznąć dziś z piwnicy. Spotkałem się z resztkami znajomych którzy mi zostali. Na moje nieszczęście, są oni moim całkowitym przeciwieństwem. Książkowe przykłady dynamicznych Chadów dla których doprowadzenie do przygodnego seksu z kobietą, ma taki sam poziom trudności co otwarcie okna.
Nasze towarzystwo miało następujący skład: Janek(o którym zresztą już pisałem), Wojtek -Chady, oraz Waldek i Andrzej - Normiki, no i w końcu BlackpillRAW czyli jedyny przegryw w towarzystwie. Imiona oczywiście zmienione. Ogrom czarnych pigułek którymi zostałem poczęstowany dzisiejszego wieczoru, jest przytłaczający...
Powiem Wam tak. Jeśli jesteście jedynymi niedynamicznymi, przegrywami w takim towarzystwie - uciekajcie!
Słuchanie rozmów o seksie, o tym jak łatwo jest dynamicznym i atrakcyjnym fizycznie mężczyznom o doprowadzenie do seksu, o tym jak dziewczyny często same chcą seksu, wkładają wysiłek, starają się, chcą zaimponować Chadom, jest PRZYTŁACZAJĄCE dla nieśmiałego prawiczka, który miał oznaki zainteresowania może kilka razy w życiu. Jest to niewyobrażalny suifuel. Unikajcie takiego towarzystwa jak ognia, by nie słuchać takich rozmów na żywo. Tak będzie lepiej dla Waszego zdrowia psychicznego, kondycji mentalnej a już na pewno dla poczucia własnej wartości. To jak Janek opowiada o tym jak zdradza swoją dziewczynę po raz n-ty, o tym jak na imprezie same do niego podlatują (czego ja sam byłem wielokrotnie świadkiem) jest niszczące. Oczywiście wszyscy wiedzą, że ja jako jedyny w towarzystwie jestem nikim, toteż szybko pojawiły się docinki i pytania:
"eee, ale czemu Ty nic tego z dziewczynami? Jakiś homo jesteś?"
"Jak to nic nie wyrwiesz? Przecież to jest proste... Podchodzisz i gadasz. Dostaniesz kosza to idziesz do innej"
Wreszcie Chad Janek zapytał się przy wszystkich Chada Wojtka - "Wojtek! Jakie dasz rady dla Blackpill
RAW, żeby zaruchał?"
Na co Wojtek (185cm, czarne włosy, brak zakoli, sport od najmłodszych lat - kaloryfer na brzuchu) odparł - "eee no gadaj se z dupkami, to tak samo wychodzi zawsze..."
Słyszycie? To są właśnie rady dynamicznych Chadów, którzy mają seks na pstryknięcie palcem, udzielane przegrywom. Czy oni mają rację? No jasne, że TAK! W ich przypadku to jest prawda - wystarczy "gadać se z dupkami i to tak samo wychodzi".
Oczywiście, była też hipergamia. Chad Wojtek (7-8/10) opowiadał o tym jak to "przypadkowo" na imprezie uprawiał seks z grubą i brzydką dziewczyną, tylko dlatego bo była chętna. Oczywiście inni śmiali się z Wojtka, jak on tak mógł.
TAK, na własne uszy słyszałem historie Chada o tym, że bzykał paszteta.
Był poruszany temat sylwestra i o tym, że "Dużo szmat zaprosiliśmy. Będzie co ruchać hehe" - to był dosłowny cytat. Potwierdziło się więc, to jak tacy mężczyźni traktują kobiety. Nie przeszkadza to jak widać w posiadaniu powodzenia, u płci pięknej.
Dalej standardowo - opowiadanie ze szczegółami jak przebiegał proces kopulacji z daną samicą, pokazywanie jej zdjęć na instagramie, komentowanie urody, gadki typu "Aaale ostra suka" itd.
Była jeszcze gigantyczna ilość tego typu gadek, ale nie wiem nawet czy jest sens je tutaj przytaczać, Wszyscy je znamy, bo są one w 90% takie same.
Ale jest progres z mojej strony w wychodzeniu z przegrywu, bo wytrzymałem chyba ze 3 godziny! W tym tempie to gdy będę w domu starców to mnie jakaś za rękę potrzyma. Ktoś już kiedyś, napisał ten tekst w którymś komentarzu ale pasuje on również do mnie, więc go pożyczam.
#przegryw #blackpill #redpill #wychodzimyzprzegrywu #logikaniebieskichpaskow #tfwnogf #gorzkiezale #niebieskiepaski #podrywajzwykopem ##!$%@? #asperger #fobiaspoleczna #seks #wychodzeniedoludzi
B.....W - Jako, iż zbliżają się święta, to postanowiłem w ramach walki z Aspergerem, ...

źródło: comment_JPKYqMhwJSpgKQZjaHZaO5MgQ7NJSo5v.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
@CuckCuckKlan: oczywiście, z pełną świadomością przyjmować na siebie brzemię grzybicy i zainfekowanych płynów ustrojowych do swojego ciała.
A takim beciakom później będzie się wmawiać że było się taką zagubioną, spragnioną uwagi kruszynką, którą niedobrzy chłopcy skrzywdzili. A seks teraz tylko pod pierzynką w dni święte i przy zgaszonym świetle ()
  • Odpowiedz
@CuckCuckKlan: Ty to się jednak w ogóle na dziewczynach nie znasz. Przystojni fuckboye zasługują na takie jak oni, czyli ładne ale mentalne szmaty. Na szczęście są jeszcze normalni ludzie na tym świecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: nie wiem ja ze spergerem zawsze gadalem o sexie wiexej niz koledzy bez niego.Do chetnych rozowych tez dawalem teksty o waleniu konia,ich cyckach(reagowaly smiechem albo oburzeniem ale czesciej smiechem),a jak chodzi o chada rOOchajaxego pasztety to moj kuzyn chad ma bardzo male poczucie wlasnej wartosci przez #!$%@? wychowanie i skonczone tylko gim przez co na wlasne oczy widzialem jak wchodzi do niego do mieszkania razem z butla wina 100kg maciora
  • Odpowiedz