Wpis z mikrobloga

Tak, to już dzisiaj. Rodzinna wigilia
Rok temu była imba bo kuzynki no lekko mówiąc trochę z niższych warstw społecznych złe jak to kuzyn programista woli nie mieć drugiej połówki i równowartość ich zarobków przeznaczać na gry i klocki lego, jedna to pamiętam że cała czerwona się zrobiła
gdy spytała się czy da jej brajankowi swoje klocki bo ich na nie stać, a młody zawsze takie chciał a ten skoro ich nie stać to może znaczy to że nie powinni ich mieć xD

Wujostwo też złe bo jak taki "gówniarz" tyle pieniędzy może zarabiać i kupować sobie "giereczki" i "komputerki", tak jeden wujek o nim mówił jak mu pomagaliśmy pięć wnosić xD

Jeśli chciałby ktoś dowiedzieć się czy dzis się coś wydarzy to zostawcie plusa i zawołam
#swieta #patologiazewsi #patologiazmiasta
z.....s - Tak, to już dzisiaj. Rodzinna wigilia 
Rok temu była imba bo kuzynki no le...

źródło: comment_c0w5pqx5MEYJFUDz2SNziinTuUWna76j.gif

Pobierz
  • 38
@Bubka Najważniejsze to robić coś co jest zgodne dla ciebie. Jak np nie mogę pomóc i ktoś się obrazi to już nie mój problem, wszystkim się nie dogodzi i nie każdy potrafi popatrzeć na pewne rzeczy obiektywnie
@krave: Aż musiałem odszukać:

****

Ojezu jak zgniłem.

Dzisiaj moi starzy wezwali do domju brata, który robi "kariere" w big4. Brateł przyjechał swoim SUVem Volvo i wlazł do domu. W domu siedzieli starzy, siostra, jej Seba i ich guwniak. Siostra płacz no i brat pyta po #!$%@? go w tygodniu ściągają do domu. Stary Janusz zaczyna opowieść, żę młody guwniak jest prawie ślepy i trzeba operacje a NFZ nie pokryje w