Wpis z mikrobloga

Chcę kupić buty na sezon jesienno-zimowy. W miarę eleganckie, ale bez przesady. Do chodzenia na codzień. Moje ostatnie 2 pary (Lasocki i Bugatti) dość szybko zaczęły przemakać.

Znacie jakieś dobre marki lub sklepy, gdzie znajdę coś porządnego, a przy tym nie przepłacę? Cena nie musi być nie wiadomo jak niska, zależy mi tylko, żeby szła w parze z jakością.

#buty #modameska #kiciochpyta
  • 12
@anb Kibicuje ( ͡º ͜ʖ͡º) Ja aktualnie mam najkacze, nie pamiętam dokładnego modelu, ale mam je z cztery lata i dopiero jakiś czas temu zaczęły się niszczyć, nie wiem czy byłbyś tym zainteresowany :p
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pafeuuu: chodzi mi o coś w stylu półbutów. Wcześniej w sumie też miałem klasyczne Nike i były spoko, ale staram się przerzucić się na coś mniej sportowego.
@anb: No ja 3 razy gadoliłem o upewnienie, że skóra licowa, to aż na kartonie zaznaczył w kółku z czego są zrobione ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jak ma być jakość a nie jakoś (#pdk #sowa) to zdecydowanie polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@anb Czaję, te co mam nie są sportowe, nawet daleko im do nich, ale są ocieplane wewnątrz i faktycznie działało. Buty sięgające troszkę za kostkę :p