Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Ard Al Zaafaran - Oud 24 Hours
Kupiłem ten arabski wytwór po przeczytaniu kilku komentarzy pod zupełnie innym produktem i muszę przyznać, że jest zajebisty, bardzo pozytywnie mnie zaskoczył ( ͡ ͜ʖ ͡)
Jeden próbny strzał na nadgarstek wystarczył by co chwilę było czuć ten przyjemny, lecz niezbyt nachalny zapach. Ma on w sobie coś wyjątkowego, gdy lekko go poczuje to aż biorę wdech żeby poczuć go jeszcze bardziej.
Zapach określany jako unisex i raczej z tym zgadzam, choć osobiście stawiam go trochę bardziej po męskiej stronie.
Pachnie słodkawo z akcentem kadzidła, żywicy, kwiatów i przypraw. Ciężko go postawić po jakiejkolwiek ze stron, może słodkość stoi na drugim planie, mimo tego całość bardzo dobrze do siebie pasuje.
Podobno przypomina perfumy Tom Ford - Black Orchid, nie mogę tego potwierdzić bo nie wąchałem, ale z pewnością pachnie jak coś duuużo droższego.
Trwałość 4+/5
Projekcja 4-/5
"buteleczka" bardzo kieszonkowa, w komentarzu zdjęcie
20 ml kosztowało mnie ok 14zł xD
#perfumy
Volan - Ard Al Zaafaran - Oud 24 Hours
Kupiłem ten arabski wytwór po przeczytaniu kil...

źródło: comment_pAHyJlyzLN11Ek6loTFstQmo3EY2SsfQ.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@uwielbiamnalesniki: Ponoć ma. Oni to w ogóle są nieźli. Ich klon Interlude zwie się Midnight oud, gdzie oud w żadnym razie nie odgrywa tam głównej roli. Chyba stwierdzili że oud w nazwie będzie robił im sprzedaż ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Natomiast sam Oud 24 h (co za durna nazwa, podziwiam) naprawdę przypomina Black Orchid.
  • Odpowiedz
@Volan: Podobnie do Midnight Oud - też od Ard al zaafaran. Przynajmniej na początku, bo w głębokim dry downie wychodzi więcej nut typowo drzewnych niż w Interlude. Oud 24 hours nie ma nic wspólnego z Interlude, zresztą z oudem również niewiele go łączy. Należy tu też zaznaczyć, że naturalny oud może pachnieć bardzo różnie, więc czasem trudno stwierdzić, czy rzeczywiście był dodany przez czy nie.
Inna sprawa, że oud wysokiej jakości
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kocia_morda: kusi mnie sprawdzenie Interlude tylko że względu na jego legendarne osiągi ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale ma testy leci już spicebomb extreme
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
W sumie to obniżyłbym noty tego zapachu na projekcja 3/5 trwałość 4-/5, ja go czuje na sobie lecz dziewczyna tak średnio go wyczuwa z otoczenia
  • Odpowiedz