Wpis z mikrobloga

@dwiesciedziewiecdziesiatpiec: Przy tej ilości seriali i filmów jakie ja obrabiam w miesiącu potrzebuje stałych informacji co wychodzi i kiedy, oraz co nowego wyjdzie. A FW akurat ma spoko tą opcję że podaje w jednym zestawieniu daty wyjścia kolejnych odcinków/sezonów, czy łatwą opcję powiązania ze sobą zaleznych seriali czy filmów.
Gdyby nie ta sraka z reklamami to byłby fajny portal dalej.
  • Odpowiedz
@Floyt: wystarczy kupić filmweb+ za śmieszne 3,50zł/msc i już nie masz problemu reklam. Masz za to zniżki do Multikina oraz spokój sumienia, że ktoś za swoją pracę otrzymał pieniądze.
  • Odpowiedz
wystarczy kupić filmweb+ za śmieszne 3,50zł/msc i już nie masz problemu reklam.


@a2t1: Prędzej mi ręka uschnie niż im zapłacę to 3,50 za #!$%@? czegoś takiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

oraz spokój sumienia, że ktoś za swoją pracę otrzymał pieniądze.

Moje sumienie ma się świetnie, dziękuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Floyt: Od kiedy filmweb zaczął blokować większość treści przy włączonym adblocku, po prostu go porzuciłem. Poświęciłem kilka godzin, żeby swoje oceny i listy przenieść na imdb. Zaleta jest taka, że imdb nie ma raka w komentarzach oraz ma możliwość importu/eksportu ocen i list do plików, które przyjmują inne konkurencyjne serwisy (oczywiście filmweb nie ma takich opcji, bo po co), także nawet jak znowu będę zmieniał serwis to już nie będę musiał
  • Odpowiedz