Wpis z mikrobloga

@aperek: i to kobieta takie brednie rozpowszechnia? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
nigdy nie spotkałem żadnej której takie losowe skakanie językiem jak pchła w mikrofali by się podobało.
@zielonzielon: @advert: wydaje mi się że celem grafiki nie jest dokładne instruowanie jak powinno się to robić, ale raczej pokazanie, że lepiej użyć nieco wyobraźni niż robić to nudno i monotonnie ()
@aperek: Ok, następnym razem spróbuję przy tym grać na cymbałkach.

Moze za bardzo sie zbulwersowałem. Po prostu dla mnie ta grafika wyglądała troche jak pretensjonalny instruktaż od jakiegoś wannabe adonisa, a ja nie lubię takiego contentu. Ale z drugiej strony rozumiem zamysł, więc nie ma sie chyba co irytować.
@aperek: ja się nie będę wypowiadał za wszystkie kobiety, ale z tego co zdążyłem wywnioskować na podstawie własnych doświadczeń, to takie latanie językiem jak pies Pluto nie sprawia za bardzo przyjemności. znalezienie miejsca, którego stymulacja przynosi najwięcej frajdy - zdecydowanie bardziej.

no ale każda kobieta jest inna, więc w sumie może natrafiałem na te, które są w mniejszości ¯\_(ツ)_/¯

tak czy inaczej przydałaby się grafika uświadamiająca, żeby się w kobitę "wsłuchać"
@zielonzielon: @advert: też jestem zdania że komunikacja jest najbardziej istotna; akurat grafika jest taka a nie inna, nie ja ją wykonałam, tylko zgadzam się z zamysłem że lepsza jest jakaś kreatywność i wychodzenie poza schemat zamiast monotonii - nie będę nikogo uczyła robienia minetki, myślałam raczej że wzbudzi to chęć do zastanowienia się nad tym, jak urozmaicić swoje doświadczenia, więc przykro mi, że wzbudza to złe emocje u niektórych osób.