Wpis z mikrobloga

@Platinii: Będzie git, ale sama taka apka za dużo nie daje. Pomyśl o jakiejś książce, może jeszcze memrise bym polecił. Wszystko też zależy jaki twoj cel czy do pracy czy tak zeby tylko gadac.
@KEKW: Staram się uczyć z aplikacji, bo chociaż mam wszystko od początku uporządkowane, a tak to nie wiem jakie książki kupić czy jaką serię na yt obejrzeć. Znaczy ja myślę o pracy, ale czas mnie jakoś nie goni więc wolałbym się potrafić komunikować.
@Platinii: Nie [ możesz pewnie od kogoś taniej kupić] mi chodzi tylko o to, że sama apka do nauki to tak jak bycie glodnym i zjedzenie chleba z maslem niby cos zjadles ale no nadal czujesz sie glodny. Możesz pojsc w kursy itd
Internet i jeszcze raz internet tutaj jest duzo ludzi, ktorzy sie tego jezyka uczyli na yt tez pewnie sporo warto wpisac sprawdzic i zobaczyc co dziala u ciebie.
@KEKW: No ja wolałbym się z internetu nauczyć lub książek, byleby nie wydawać dużo kasy.. Imo te apki na początku są dobre, ale później nie wiem co robić, bo zdania pewnie nawet nie będę potrafił złożyć.

Pisałem do nich wczoraj i nie odpisują.
@Platinii Ja uczyłam się angielskiego przez ta apke. Niby robiłam postepy, słówka, ale tak naprawdę niewiele mi z tego zostało. Jakoś szybko wylatuje z głowy uczac się z takiej apki.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mrs_Red: No domyślam się, aplikacje maja taki minus, że jest to elektronika i bardzo łatwo się rozproszyc. Jaka alternatywę wybrałaś jak nie aplikacje? Dużo Ci pomogło?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Platinii: I tak jak pisałem, aplikacje maja chociaż wszystko uporządkowane a książek jest wiele, i nie wiadomo która brać od czego zaczynać I trzeba się liczyć z wysokimi kosztami.
@Platinii Szczerze to chwilowo nie używam żadnej, ale z takich sensownych to Quizlet i memrise. A na jakim jesteś poziom? Bo ja angielski mam taki bardziej komunikatywny, więc uznalam, że będę katować czytanie książek, seriale po angielsku etc. Z rosyjskiego dużo gorzej, dlatego mam podręczniki oraz fajne repetytorium ze słówkami podzielonymi tematycznie :) Chce jeszcze dokupić jakaś książkę typowo z gramatyki.

Obczaj sobie grupę na fb językowa siłka i kanał język w
@Mrs_Red: Chciałbym zacząć od A1, angielski akurat jest łatwy, akurat angielskiego bym się łatwiej nauczyć, ale w Niemczech to lepiej lokalnym językiem i z tego powodu chcę się go nauczyć. Uważam, że bez rozmów będzie mi się ciężej nauczyć a pewnie to jest priorytetem w nauce.

Ogarnę sobię go, ważne by nie wydać fortuny na materiał, dzięki :D