Wpis z mikrobloga

Ja kupiłem PS4 dwa lata temu, wtedy było to nawet opłacalne. Tak samo jak ty mam full HD. PS4 jest w wersji pro. Moim zdaniem czekaj na 5 ponieważ gry będą wychodzić na nie przez dłuższy czas.
@KapitanPieprz: jeśli grasz dużo to warto, prosiak jeszcze długo pożyje. PS5 będzie na starcie drogie, niedorobione... jak zawsze każda konsola. Na pewno wyjdzie jakaś wersja slim/pro albo coś innego z polepszonym chłodzeniem i bardziej cicha. Na PS5 osobiście poczekam... chyba, ze na start wyjdzie GTA 6 to biere na premiere ;-)
@KapitanPieprz: ps5 wyjdzie po premierze fify 2021 wiec wiesz... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
wszystko zależy od tego, co tam sobie wymyśli EA, czy wprowadzą na tyle zmian w 21, że ps4 tego nie uciągnie i będzie taka sytuacja, że na ps5 będzie jakaś rewolucja, orgia graficzna i fizyczna, a na ps4 wyjdzie kastrat z nowymi składami
@KapitanPieprz: Fifa 21 będzie normalna jak teraz bo konsola jeszcze nie wyjdzie, Fifa 22 już może być inna chociaż patrząc na wsteczną kompatybilność konsoli może zrobią tak że na PS4 bedzie taka sama Fifa jak na PS5 :D Ciekawe jak to zrobią
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KapitanPieprz: ja bym czekal od razu na ps6...
zawsze mnie smiesza argumenty przy zakupie jakby to miała byc jakas inwestycja na giełdzie. nie chcesz grać przez kolejny rok to nie kupuj i czekaj, chcesz to kup i ograj gry. cokolwiek nie uczynisz i tak stracisz kase kwestia czy rozrywka ktora otrzymasz w zamian ci to zrekompensuje. imho dla samej fify kupować konsole to juz wogle chybiona inwestycja... wtopisz jak w amber