Wpis z mikrobloga

Ludzie. Byłem na sylwestra w krk. Co to za patologia tam się zjeżdża z Europy ?
Tu jacyś południowcy, jacyś hiszpanie i włosi czy tam grecy. Drący ryja na pół krakowa, skakający jak małpy na amfie.
Tu jacyś francuzi siedzący w dwudziestu, jeden z nich mcdonaldzie miał ubrane laczki domowe, białe z psiami uszami.
Tu brytole drący ryja na całą epę w jednym lokalu, jedna brytyjka polizała dłoń barmance WTF ?
Jeden brytol i to nie z tych zasiłkowców, tylko elegancko ubrany facet, zalany tak, że ledwo się ruszał. Poszedł się wysikać, cały mocz wylał obok toalety. Lecz jednak po nim w toalecie pachniało lawendą xD.
Brytyjki w lokalu stawali na rękach, oni stali na rękach a inni ich trzymali.
Brytyjka tego jednego angola, co stał na rękach jeszcze palcem po jajach go do tykała.
Ta sama brytyjka robiła pompki xD. Brytol chwycił ją za spodnie tak, że jej gacie było widać. Ona sama zdejmowała dekolt, żeby stanik pokazać.
Jedynie co fajne było, to niektórzy brytole stawiali nam Polakom drinki.
Jakaś inna brytyjka wciskała mi kit, że jest z Finlandii. Prawdopodobnie wstydziła się swojego kraju.
Spotkałem wieloma nacjami i z wieloma piłem jednego wieczoru.
Niemcy byli ok, Szwajcarzy byli ok. Jeden z tych szwajcarów chciał się uczyć polskiego nawet xD. Gościu był sympatyczny.

#oswiadczeniezdupy #oswiadczenie #gownowpis #heheszki #anglia #patologia #bekazpodludzi #sylwester #krakow #polska
  • 17
@makrel_gieldowy: Jeszcze jeden angol chciał mnie lać, bo nie dostał fajki i powiedział ,,fuck this country'' a ja mu odpowiedziałem ,,fuck off''. Oczywiście zrobił się odważny, jak wyszedł z lokalu. Chciał wejść z powrotem, zbluzgać mnie, ale jakiś inny Polak go uspokoił i nie pozwolił mu wejść do lokalu. Potem polazł do siebie gdzieś tam.
@PanDomestos: kraków to taka mała miejscowość na sterydach turystyki i odzywkach ze studentow.
Na rynku masz skuszone tanim chlaniem bydlo z europy, a na obwodzie centrum biegaja z maczetami wielcy gangsterzy, ktorzy kloca sie o jakies dobrne, a nie moga dojsc do ladu i zorganizowac chociaz polowy dostepnych na swiecie dragow.