Wpis z mikrobloga

@Antorus @ZajebistyMamSzaliczek @dragonhair @mitatuyo @Precypitat: generalnie to nic triggerującego ale jak w ciągu dnia kilka razy ktoś o Ciebie zahaczy torebką, łokciem pomimo że ma obok NORMALNE schody, które zazwyczaj mają >2 metry szerokości to się #!$%@?, a na argumenty typu, że dzięki temu zdążycie na autobus itd to XD. Lepiej #!$%@?ć innych swoim brakiem organizacji, a potem się zabijać pod sklepem xiaomi bo ja muszę szybko!! Wojna o przetrwanie!! Macie
  • Odpowiedz
@KebabZostrymSosem: mieszkam w Wwa już kilka lat i metro to mój główny środek transportu. Zawsze staje z prawej strony na schodach ruchomych, czekam z boku przed otworzeniem drzwi w pociągu w metrzem itp. Chodziło mi tylko o sytuacje, kiedy masz obok normalne schody. Wiadomo, że jak ich nie ma a są tylko ruchome to inna sytuacja. Peace wykopki.
  • Odpowiedz
@JimNH777: argument na poziomie osoby, która nie rozumie kultury społeczeństwa (głównie w miastach) winda jest głównie przeznaczona dla rodziców z wózkami oraz osób, które nie mogą skorzystać ze schodów (niepełnosprawni itp).
  • Odpowiedz
ma obok NORMALNE schody, które zazwyczaj mają >2 metry szerokości


@mtq11: nieprawda, bardzo często właśnie tak nie jest.

że dzięki temu zdążycie na autobus


@mtq11: nieprawda, po prostu nie lubię stać jak czop. A jak już stoję to stoję z boku.

ale jak w ciągu dnia kilka razy ktoś o Ciebie zahaczy torebką, łokciem


@mtq11: nie wiem jak ty stoisz, albo jak szeroki jesteś że cię tak trącają xD
  • Odpowiedz
@Precypitat: mieszkam w Warszawie i nie przypominam sobie lokalizacji gdzie normalne schody są węższe niż 2m.
To jak nie lubisz stać to możesz sobie na luzaku iść normalnymi schodami. Nikt Ci nie karze iść ruchomymi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Widać, że chyba Ty nie mieszkałeś w większym mieście bo ludzie tutaj są totalnie bez empatii. Myślą tylko o sobie. Babki w sklepie potrafią się do mnie #!$%@?ć,
  • Odpowiedz
@mtq11: taa... cały zachód wcale nie #!$%@?... No dobra, przekonałeś mnie xD z którym zachodem tak współpracujesz? Rolnicy z Prowansji?

To jak nie lubisz stać to możesz sobie na luzaku iść normalnymi schodami. Nikt Ci nie karze iść ruchomymi ( ͡° ͜ʖ ͡°)


no jesteście niereformowalni, jak do ściany xD no nic, nie przekonam przecież. A łazić po schodach ruchomych będziemy zawsze jak najdzie ochota, mimo utyskiwań
  • Odpowiedz
@Precypitat: czytałeś co napisałem wyżej do jednej osoby? W tym pośpiechu chyba zapomniałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
"@KebabZostrymSosem: mieszkam w Wwa już kilka lat i metro to mój główny środek transportu. Zawsze staje z prawej strony na schodach ruchomych, czekam z boku przed otworzeniem drzwi w pociągu w metrzem itp. Chodziło mi tylko o sytuacje, kiedy masz obok normalne schody. Wiadomo, że jak ich nie ma a
  • Odpowiedz
Atakujesz osobę, która nigdy wam nie przeszkadza na ruchomych schodach i w każdym możliwym publicznym miejscu. Zawsze myślę o innych :)


@mtq11: no to szanuję Mirku

i proszę Cię - #!$%@? po schodach ruchomych (nie trącając ludzi) a miałbym czytać cały wątek? Chyba żartujesz :P

  • Odpowiedz
@Precypitat: dzięki xD jak tam koleżanka wyżej napisała to są generalnie ciężkie tematy bo nie można znaleźć złotego środka ale warto posłuchać tych co mają innych zdanie, dlaczego mają inne zdanie ( ͡° ͜ʖ ͡°) na tym polega dyskusja.
  • Odpowiedz
@mtq11: bo jak się doda swój ruch + ruch schodów to dalej jesteś szybciej niż wchodząc po zwykłych schodach albo stojąc na ruchomych. Po to samo są ruchome chodniki na lotniskach żeby nie iść pół kilometra 5 minut. Też powiesz, że można iść nieruchomym?
  • Odpowiedz
@BeautifulLiar: Sto razy było tłumaczone, że na schodach ruchomych sie stoi a nie wchodzi. Masz normalne schody jak ci się śpieszy. Stanie po prawej i chodzenie po lewej nierównomiernie obciąża schody i podwyższa koszta eksploatacji. Ja zawsze z pewną premedytacją stoję po lewej w metrze w wawie.

A ja ci się tak śpieszy to wcześniej z domu wychodź.
  • Odpowiedz