Wpis z mikrobloga

Ostatnio pisałem na mirko czy robić #afera w związku z tym że widziałem że w #multikino przenoszą wyprażony popcorn z zaplecza W KOSZACH NA ŚMIECI Z IKEA - napisałem w związku z tym do Multikina z pytaniem czy to normalna praktyka - dostałem dziś odpowiedź:

Serdecznie dziękujemy za przesłaną wiadomość.

Pojemniki, o których pisze Pan w swoim zgłoszeniu przeznaczone przez nas zostały jedynie do przenoszenia wyprażonego popcornu, jest to ich jedyne zastosowanie.

Pragniemy również podkreślić, że są one regularnie, odpowiednio czyszczone i dezynfekowane.




Dziękujemy za czujność i zwrócenie uwagi na opisaną kwestię.


Mimo wszystko nie czuję się zaspokojony tą odpowiedzią tym bardziej, że oni nie widzą w tym problemu - a mój główny zarzut czyli faktycznie wykorzystywanie KOSZA NA SMIECI DO PRZENOSZENIA ŻYWNOŚCI się potwierdził i okazał się normą w sieci Multikino.

Napiszę do producenta kosza na śmieci z jak pozyskanych tworzyw jest wyprodukowany ten kosz oraz czy może mieć jakikolwiek kontakt z żywnością - tym bardziej ciepłą (bo taki popcorn jest przenoszony).

Jak ktoś również jest ciekaw tak jak ja - zawołam plusujących ten wpis gdy tylko otrzymam odpowiedź.

#oswiadczenie #kino #film #jedzenie
Lapidarny - Ostatnio pisałem na mirko czy robić #afera w związku z tym że widziałem ż...

źródło: comment_GGJCuBtBRNXlcrH9eA2kctP9GCfpSKML.jpg

Pobierz
  • 119