Wpis z mikrobloga

Próbowałem przekonać jakąś laskę, która mi się trochę podoba, że w #mlm nie zarobi i że to błąd (wgl to dłuższa historia bo próbowała mnie przedtem wkręcić przez planszówkę a ja oczywiście odmówiłem). Wyjaśniłem jej, dlaczego przez SMS-a: sprzedaż nie działa, że to dystrybutorzy są prawdziwymi konsumentami, dałem jej linka do danych, że 99% ludzi nie zarabia etc.

No i co?


I nie wiem co sprzedawała ale było coś z zegarkami, zdrowa żywność i coś o leczeniu raka to stawiam na FM.
#mlm #sekta #oswiadczenie #piramidafinansowa
  • 13
@SPESHIMEN: Cóż. Nie dociera bo burzysz ich marzenie jak to "zrób to i to i będziesz dostawać kasę praktycznie za nic". Niestety ale miałem okazję "poznać" takiego coacha od mlm (te pół godziny wolałbym przeznaczyć np. na zamiatanie ulicy) i trzeba przyznać, że potrafi prać mózg, wymijać niewygodne pytania i zachęcać w taki sposób abyś się nie połapał. Jeśli trafi się osoba łatwowierna to niestety ją złapią...
@SPESHIMEN: Tym gorzej. Z moich obserwacji wynika, że takie osoby łatwo przyjmują czyiś punkt widzenia za pewnik jeśli ukazują pewność siebie. Trudno to będzie odkręcić jeśli ta dziewczyna nawet nie chce przejrzeć linków, bo uznała Twój sprzeciw za atak na swoją osobę (tak to jest jak ktoś za mocno utożsamia się z danym światopoglądem). Chyba jedynym sposobem jest powiedzieć o tym jakiejś osobie, której ta dziewczyna ufa (np. jej rodzicom), może