Wpis z mikrobloga

@skajssdelimit: coś tam dają po paru tygodniach, ile i jakie leki Ci dadzą to kwestia przypadku. Jak masz pecha to z 5 sprawdzisz zanim jakiś Ci podpasuje. Szybko to chyba tylko pregabalina działa z takich codziennych.
Czy dostaniesz pomocnicze to od lekarza zależy, wielu nie lubi zapisywać benzodiazepin bo wszyscy pacjenci to małe ćpunki w ukryciu dla nich chyba ( ͡~ ͜ʖ ͡°). Jak dostaniesz benzo to
@skajssdelimit: nie jestem zwolennikiem brania leków na schizofrenie bez posiadania schizofrenii. Oba te leki Cie uśpią ale w dzień będziesz zmulony. esketaminy musisz u dilera szukać raczej więc to, że działa ma małe znaczenie o ile nie jestes szczęściarzem który się na testy dostanie. Mirtazapina Ci przeciwdepresyjnie nie zadziała raczej, możesz ją / trazodon dołączyć dodatkowo do antydepresantu skutecznego.
@skajssdelimit: no na sen się bierze leki na sen ale Ty nie chcesz benzo / ztek. Jak chcesz to możesz próbować kwetiapine / chlorprotiksen to jest nieco nokautujące. Stare antydepresanty również nasennie działają ale skutków ubocznych mają sporo, tak byś mógł tym samym leczyć depresje / nerwice / bezsenność. Jeżeli masz problemy ze snem z powodu stresu / lęków to może Ci i ssri pomoże jak zmniejszy lęk
@10129: wiesz teraz 3 dzien z rzedu biore ten estazolam bo mialem w domowej apteczce i nie powiem bo czuje sie wyspany, moj nastroj i humor jest jak z dawnych lat. Zostalo mi jeszcze 7 tabletek ale nie chce sie w to wpierniczyc na dobre, chce ta nerwice wyleczyc i cieszyc sie snem i samopoczuciem jak za dawnych lat. Zobacze co mi przepise lekarz jak pojdzie jak mu opowiem od kiedy