Wpis z mikrobloga

@bomba4: nie masz trackingu? U mnie to 4 dni a nie tydzień ;-) Ale doliczam jeszcze czas oczekiwania na wysyłkę.

07/01/2020
Product Delivered (Country code: DE)

06/01/2020
Arrival at Processing Center (Country code: DE)

06/01/2020
Arrival at Destination Post (Country: DE)

03/01/2020
Despatched to overseas (Country code: DE)
For more information on tracking, click here

03/01/2020
Item received at SingPost BMC for processing

03/01/2020
Acceptance for Processing
  • Odpowiedz
27/12/2019
Despatched to overseas (Country code: PL)
For more information on tracking, click here

26/12/2019
Item received at SingPost BMC for processing

26/12/2019
Acceptance for Processing

Zamówiłem 20 grudnia
  • Odpowiedz
@nandrolone: nie, kartą. Czekam jeszcze. Jedna osoba tu pisała, że zamawiała 3 grudnia, a paczkę dostała 24. Gdy ja pisałem, że zakupiłem, on nie miał jeszcze na trackingu, że paczka w Polsce
  • Odpowiedz
@bomba4: ogólnie podejrzewam zatrzęsienie paczek na WER Warszawa i stąd opóźnienia, moja czekała około 25 dni od wysłania dokumentów na zwolnienie dalej.
  • Odpowiedz
@AllieCaulfield: proponują zwrot 10$, po pracy wybiorę się do zegarmistrza i spytam na ile on to wyceni, jeśli podobnie to wezmę tę propozycję. Teoretycznie sam mógłbym też spróbować to ogarnąć, bo wygląda na zwykłe zabrudzenie, ale trochę mi szkoda otwierać zegarek z WR100.
  • Odpowiedz
@AllieCaulfield: a ogólnie jestem bardzo zadowolony z wyglądu, jego minimalizm bardzo do mnie przemawia i fajnie jest mieć daniela wellingtona, którego nie trzeba się wstydzić :D
  • Odpowiedz
@whst: w którym miejscu to jest?? Patrzę dokładnie na te fotki i nie widzę. Albo na fotce nie wylapalo (??). Zegarek naprawdę super. Jeżeli to tylko zabrudzeniem rlto Pan zegarmistrz ogarnie bez problemu :)
  • Odpowiedz
@AllieCaulfield: zaglądał lupą i stwierdził, że to raczej przebarwienie lakieru, którego nie będzie w stanie się pozbyć. Poza tym nie może się dostać do tarczy od dekla, bo jest szersza niż sam dekiel, musiałby od góry i raczej zostaną ślady. Koszt próby to 50 zł. Wydaje mi się, że gra nie jest warta świeczki.
  • Odpowiedz