Wpis z mikrobloga

Nienawidzę ludzi, bo są materialistami i widzą piękno tylko tam gdzie jest więcej hajsu.

Nienawidzę ludzi, bo zmierzają coraz bardziej ku upadkowi jakichkolwiek wartości i zasad moralnych.

Nienawidzę ludzi, bo wyznacznik tego co jest dla nich ważne w życiu i co powinno im się podobać mówią im gazetki i programy w tv.

Nienawidzę ludzi, bo ranią jeśli ktoś wygląda inaczej niż wyznacznik piękna, przekazywany przez massmedia czy przekraczają wskaźnik wagowy podany przez jakiegoś pseudonaukowca.

Nienawidzę ludzi, bo jedynym wyznacznikiem inteligencji są dla nich pokończone kierunki studiów.

Nienawidzę ludzi, bo uważają, że gdy się naćpają bądź uchleją są wolni.

Nienawidzę ludzi, bo muszą ciągle się dowartościowywać gdzie to nie byli, co to nie zwiedzili, czego to nie mają - zdjęcia w portalach społecznościowych pokazują to najlepiej.

Nienawidzę ludzi, bo zakłamują rzeczywistość.

Pozdrawiam,

Kacper :)

#nienawidzeludzi #mizantrop #socjopata #ktoczytatagitenmalagi
  • 19
@Migfirefox: Serio, serio. Siedzę 24/7 przy komputerze, nienawidzę z kimkolwiek rozmawiać, nienawidzę poznawać nowych ludzi, jestem nadwrażliwy, nie wychodzę na imprezy pomimo, że mnie ludzi zapraszają, nie miałem nigdy dziewczyny, a mam 20lat. #!$%@? sprawa trochę, huh :)