Wpis z mikrobloga

#dziendobry kochani,
Wstaje sobie rano i co się dowiaduje?
- inflacja poszla w gore, do tego słabe jej prognozy. Kupienie jedzenia na śniadanie czyli jakieś bułki i coś do nich wychodzi ponad 20 zeta. Niby spoko w końcu mamy 4k hehe, szkoda tylko, że większość dalej jak zarabiała mało to dalej tyle zarabia.
-konkretny konflikt na bliskim wschodzie z Amerykanami. A w nocy jeszcze ataki na bazy wojskowe. Człowiek jest zmęczony już tym ile się dzieje, to jeszcze się musi przejmować czy ta wojna jebnie czy nie. I tak się żyje w napieciu, mimo że pewnie większość tej wojenki nie chce, ale co możemy my - pionki w grze wielkich przywódców.

Sama będąc młodą osobą zastanawiam się jaki jest sens życia, zwłaszcza tu i teraz, a wciąż są jednostki, które wypominają innym że chcą na ten k*!widolek sprowadzać dzieci....

Pozwolę sobie otagowac #gownowpis trochę #iran i trochę #polska
  • 46
@sodomek to kolejna rzecz, która właśnie przeczytałam. Jak widać ta nowa dekada rozpoczęła się wspaniale. Aż chce się człowiek rozwijać, widać jaką czeka nas wspaniała przyszłość.
Ps. To nie loteria na najgorszy dzień. Już się dzieje tyle a dopiero 8 rano.
@Czachaaa a od kiedy cierpienie to jest licytacja? Czy nie mogę już napisać, że z roku na rok w Polsce dzieje się coraz gorzej, bo ktoś na świecie napewno ma jeszcze bardziej źle? Najlepiej siedzieć cicho, bo w końcu na bombelki daly. Tak właśnie rucha się ludzi w tym kraju, bo wmawia się im, że wszędzie są ludzie co mają się gorzej....
piatydzienmiesiaca - @Czachaaa a od kiedy cierpienie to jest licytacja? Czy nie mogę ...

źródło: comment_U3iHafzTqBWOP85JBMbwv8nwMz19hZs3.jpg

Pobierz
@piatydzienmiesiaca: Ja prdl ale ty masz zayebiste podejście. Zgodnie z nim każde pokolenie przed rokiem 1945 musiało mieć nasrane we łbach, żeby się rozmnażać - skoro jedyne co znali, to wojny, zabory albo inne antyludzkie motywy.