Wpis z mikrobloga

#interfejs #mechanikasamochodowa #delphi #mechanika #diagnostyka

Czołem!

http://www.aliexpress.com/item/4000065987110.html

Taki chinol nada się do czegokolwiek? Oferuje on coś więcej niż zwykłe obd2 na androida? Czy #!$%@?ć to i kupić chiński vcds (grupa vag) i do tego jeszcze forscan (ford). Ja wiem, że jeżeli coś jest do wszystkiego, to jest do niczego, ale jednak chciałbym taki najbardziej uniwersalny. Cena to tak no do 500 złociszy.
  • 20
@DimitriPetrenko: ja mam i polecam. Ma prawie wszystko. Nie ma tylu opcji co dedykowany do marki ale błędy ABS,poduszek, immo i reszty odczyta. Ja mam dokładnie ds-150e. Znajdziesz jak ja bez problemu za 120zł. Bierz wersję bez płyty i program z neta skombinuj - celnicy lubią takie interfejsy przeglądać i mogą dowalić opłaty.
@Uaephean: nie strasz :"(
a doplata to do czego? kupowanie #!$%@? = naruszenie ustwy o prawach autorskich, a w orzecznictwie jest przyjete ze wprowadzeniem do obrotu jest takze kupno na wlasny uzytek
@Tylko_noc: moją paczkę zatrzymano w cle. Gdyby kazali mi przedstawić co jest w paczce to bym nie odpowiadał. Ja tej paczki nie zamawiałem i już. Wiem, że wszystko na własny użytek ale nie chciałbym jakichkolwiek problemów. Szczególnie, że takie sprawy mogą kończyć się w sądzie.
@DimitriPetrenko: takie testery kombajny legalne są o wiele droższe. Coś chyba 4-6k. Jeśli kupisz chińczyka masz szansę, że przesyłka zostanie zatrzymana w cle i będziesz musiał się tłumaczyć co tam jest i jeszcze dowalą karę. Kup bez oprogramowania. Na necie jest dostępne Delphi pirackie. Wtedy możesz grać gupa, że to tylko elektronika, żadnych znaków towarowych itp. Btw. Pirackim dsem sprawdzisz auta do max 2016r.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Uaephean: mój ojciec ma 3 takie interfejsy. Trzeciego kupił bo myślał że poprzednie szlak trafił i bt się zepsuło. Ale się okazało że trzeci również nie działa na bt z tym oprogramowaniem co mam zainstalowane. Podzwonił do ludzi co naprawiają te ustrojstwa i jeden gość się wygadał że Chińczycy nie do końca to dobrze zcrackowali i po iluś użyciach bt się blokuje i tylko po kablu działa. A wersja z 2014
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Uaephean: widziałem że ludzie na olx sprzedają wersje oprogramowania z 2018. Szukałem w internecie i jak narazie znalazłem to programowanie oryginalne bez cracka
@maniok: wątpię by oprogramowanie powodowało blokowanie się tego wynalazku - no ale będę musiał poczekać, bo dopiero około roku używam wersji 2016 - na razie nie widzę żadnych oznak. Pewnie od chinczyka też da się "kupić" wersję 2018 o ile jest wydana. Nie jest to do końca legalne :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Uaephean: co do legalności to wiem. A co do blokowania to nie chodzi o to że wersja z 2016 uszkadza interfejs tylko oprogramowanie się blokuje na komunikację bluetooth. Muszę sprawdzić czy instalacja oprogramowania na nowo wyzeruje licznik. Bluetooth jest sprawny bo inne urządzenia go widzą