Wpis z mikrobloga

@norzeczywiscie Ja testowałem kilkanaście ostatnio i teraz przez miesiąc jem z tajm.pl Jest smacznie. Kilka lat temu przez rok byłem na pudełkach, od tamtego czasu ogólnie jakość tych firm się poprawiła
@norzeczywiscie: Chyba najnowocześniejszy catering z jakiego korzystałem to Nice To Fit You.
Urozmaicone menu z dużą ilością warzyw. Dzięki wygodnej i przejrzystej aplikacji na telefon szybko można wybrać potrawy na dany dzień, które najbardziej nam odpowiadają. Mamy tam też ich zdjęcia, więc od razu wiemy co dostaniemy.

mic006 kod rabatowy nice to fit you 5%
@Vaviec hehe, próbowaliśmy, ale niestety jest jeden problem - tanie cateringi mają bardzo średnie opinie i niekoniecznie chcą, żeby były widoczne gdziekolwiek, a zwłaszcza na tle innych :D Plus niskie lub zerowe marze mają, więc też nie mają się jak dzielić z nami :d
@norzeczywiscie: Polecam catering Pomelo, próbowałem kilka diet po drodze i oni mi najbardziej podpasowali. Smaczne i w niezłej cenie, 5% zniżki na start, z kodem: mm10, dodatkowe 10% zniżki na każde zamówienie, teraz dorzucają inteligentną wagę w prezencie