Wpis z mikrobloga

@staryalkus: polecam ktorys podcast Roberta Rutkowskiego ktory opowiada o tym jak alkohol niszczy mozg na podstawie badan naukowych. ja od sylwestra tylko raz sie napilem i zaluje
  • Odpowiedz
@staryalkus ale czym się tu chwalić nie będąc na co dzień pijusem i nie mając problemów. Jeśli chłop się kontroluje i pije okazjonalnie to nie ma w tym nic złego. Ofc jeśli wiesz że miałeś problem z samokontrolą i miesiąc bez alko traktujesz jako pewnego rodzaju dokonanie to spoko, wtedy gratulacje. W innym przypadku nie wiem skąd pomysł na „chwalenie się” nie piciem.
  • Odpowiedz
@J_Dilla: Jest w tym złego gdyż każda ilość alkoholu jest zła i powoduje mikrourazy w mózgu, które leczą się do 3msc albo i wcale jeśli pijesz regularnie. A co za tym idzie upośledzanie funkcji poznawczych. Rutkowski mnie nawrócił od nowego roku żeby nigdy już nie wypić ani grama

@staryalkus: Ja też polecam obejrzeć Rutkowskiego, skutecznie zniechęca do alkoholu
Piks0n - @J_Dilla: Jest w tym złego gdyż każda ilość alkoholu jest zła i powoduje mik...
  • Odpowiedz