Wpis z mikrobloga

dobry wieczór Mirki! znowu popełniłam kolejny #podcast

po ostatnim dotyczącym #dda i trochę #alkoholizm minęło około 3 tygodni i nie były to próżniacze tygodnie dla mojej głowy.
trochę poanalizowałam, trochę pogadałam i przemyślałam i dzisiaj wpadam do Was z nowymi myślami.
częstujcie się, zapraszam do stołu, smacznego ()

#muszesepogadac #youtube #tworczoscwlasna https://www.youtube.com/watch?v=BCDgjc7rrpY&feature=youtu.be
  • 9
@muszesepogadac: no właśnie, słuchowisko

lubię posłuchać podcastu w drodze do/z pracy albo na spacerze, ale nie będę trzymać włączonego wyświetlacza w kieszeni żeby ciebie posłuchać, nie wiem na ile jestem reprezentatywny dla obliczenia jaki procent targetu tracisz, ale gdyby dało się po prostu ściągnąć mp3 to nawet taki maruda jak ja byłby usatysfakcjonowany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@muszesepogadac: korzystam z apki google podcasty, nie wiem jak można wskoczyć na tę platformę
na nasz lokalny użytek możesz wrzucić na google drive i udostępnić, nie bój się nie ma w linku nazwy użytkownika
@heniek_8: Dziękuję!
ogólnie to idąc za tym co podpowiada internet jak udostępniać podcasty, w tym momencie łącznikiem robię FB muszę se pogadać, także zapraszam, tam są dalsze linki (może spreaker ogarnia sytuację lepiej z automatu niż ja z manuala XD)
https://www.facebook.com/Musz%C4%99-se-pogada%C4%87-102543237950617/?ref=search&__tn__=%2Cd%2CP-R&eid=ARBUUSsLSoR9DyJJG1OhfTbUMsQvWUgBgwW1YuIAVWYqPR1hbHmQXB3c1W3bJMmM2tzGT9CI_6ZYtcAF
@Naiken: mam jakieś fire coś tam na tablecie
ale bądźmy realistami, jest tyle kontentu w google podcasts że nie chce mi się robić wyjątków dla jakiegoś tam niszowego podcastu, autorka chce wypłynąć szeroko to niech się stara
@muszesepogadac: posluchalem trochę, jak mówisz o wstydzie
moja ex była dda (stwierdzam amatorsko) i się wstydzi ła prawie wszystkiego, szczególnie przed własną rodziną, ciotkami, wszystko musiało być idealne, dzieci jak z obrazka itd

czasem aż z tego wstydu że nie jest idealne, że np wstydzi się za dziecko, wpadała w jakiś trans #!$%@?, że było to żenujące 5x bardziej niż to co #!$%@?ło dziecko

też tak masz?