Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 40
Możecie mi wytłumaczyć #rozowepaski dlaczego musiałyście się #!$%@?ć akurat do programistów ( ͠° °) ?? To już który profil, który to powiela, nie managerowie, nie, TIRowcy czy budowlańcy tylko IT.

#patologiazmiasta #patologia ##!$%@? i jako Krakus ##!$%@? ( ͡ ͜ʖ ͡) #tinder #stereotyp #bekazrozowychpaskow #logikarozowychpaskow
CuckCuckKlan - Możecie mi wytłumaczyć #rozowepaski dlaczego musiałyście się #!$%@?ć a...

źródło: comment_XJv3670C54oESlZYQZnI0bnXFtPcgl5h.jpg

Pobierz
  • 118
@CuckCuckKlan: bo sa nudni i #!$%@?. Sam jestem i jakoś kolegów w branży nie mam.
A patrząc po postach to jest jeszcze gorzej. Dwa dni temu spermochlip plakal ze wydal 400zl na dziewczynę i mu smutno bo przecież jest programista 15k i powinna na kolanach prosić o jego atencje.

Zazwyczaj po prostu nie ma o czym z nimi rozmawiać, sa malo zyciowi. Znaja sie tylko na informatyce ( o ile jeszcze)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@InterferonAlfa_STG: No fajnie, ale z 2 strony bycie beciakiem też nie jest spoko. Ja mam dość luźny stosunek do kasy. Nie mam problemu z postawieniem komuś coś do picia/jedzenia czy bilet do kina, ale jakoś kasą nie szastam na duperele. Zgodze się, że mamy tendecję do tranzakcyjnego podchodzenia do relacji.
@CuckCuckKlan: mam spore grono kolezanek poznanych w warszawskich klubach (tych bardziej mazowieckich i tych bardziej techno), ktore za punkt honoru postawilo sobie przed 24 znalezc bogatego typa.
I popatrz zazwyczaj byl to jakis chłopek - wlasciciel hurtowni / firmy produkujacej blachodachowke z Grojca czy innej wioski.

I tak by nikogo innego nie znalazly, bo same za wiele oleju w glowie nie maja.

I nawet im nie chodzi o sam fakt posiadania
@InterferonAlfa_STG: bez przesady z tym tyraniem rzadko sie zdarza w IT zeby ktos pracowal 8h. Dodatkowo mozesz pracowac zdalnie wiec cale wkacje mozesz sobie siedziec gdzie chcesz.
A ogarniety senior nie zarabia 15k netto tylko sporo wiecej. Oczywiscie 100k nie zarobi (chyba ze prowadzi tez jakis biznes w IT) ale ktos z dochodem powyzej banki rocznie to juz nie jest klasa srednia, tyle to juz zarabiaja pilkarze w ekstraklasie / rozni
@borjaki: Wiecej niz 30k/msc nie zarobi.
Zwroc uwage tez ze za kazdy tysiac ponad (powiedzmy) 18k + VAT seniorowi rosnie wykladniczo obowiazkow, odpowiedzialnosci i tematow do pilnowania. Jak cos w firmie idzie zle, to jakis jelop z managmentu patrzy od gory na posortowana malejaco liste plac i taki senior jest na pierwszym miejscu.

Programista jest robotnikiem nie dlatego ze zarabia tyle czy ile, ale dlatego ze nie jest powyzej robotnikow w
@InterferonAlfa_STG: ale nie samymi programistami IT zyje, mozesz zarzadzac vendorami, byc enterprise architektem , Senior Managerem ktory przenosi i tworzy cale procesy, jak np jestes odpowiedzialny za automatyzacje w korpo to jak sobie wszystko poukladasz to masz zespoly tak naoliwione ze sam jako Senior Manager/Dyrektor tez nie masz za duzo do roboty.
Moim prywatnym zdaniem tacy ludzie maja zdrcydowanie szersze horyzonty niz jakis Seba co po ojcu przejal ubojnie kurczaka. Oczywiscie
tacy ludzie maja zdrcydowanie szersze horyzonty niz jakis Seba

@borjaki:
ale oczywiscie. I tacy nigdy by nie wzieli tepej szmuli o ktorych mowa.
Po prostu podkreslam ze na swojej malej grupie kontrolnej takich lachonow to im zalezalo na tym zeby chlopak byl przystepny (zeby Seba pasowal do Karynki, a nie dyrektor) + zeby mial czas na #!$%@? z mielna do konina na festyn przez tajlandie i z powrotem.