Wpis z mikrobloga

Ich bardziej interesuje Apple niż android z toną błędów i luk systemowych. Zawsze mnie to ciekawiło, to chyba jakiś masochizm (tych niedojrzałych) użytkowników robocika.


@patrol798: jakby na iOS tego nie było. Znaczy luk w systemie jest mało i nie są wykorzystywane na szeroką skalę za to system jako taki jest dość popularny względem różnorodności w androidzie więc łatwiej zaatakować większą grupę.

@krathel: Niestety @FunnyBird ma rację, mam nówkę z euro
@FunnyBird: Od kilku lat używam ekosystemu Apple i nie mam takich problemów. Spotlight w macOS jest, jedynie po polsku nie pokazuje jakiś wiadomości ze świata, Apple Watch, HomePod i Apple News mnie nie interesują, a mapy robi lepsze Google bez względu czy z rozkładami czy bez. Jedynie co to fajnie byłoby mieć Siri po polsku, ale po angielsku też jest ok. Naprawdę trochę czepianie się na siłę bo jest szereg innych,
@nocomments0 Akurat tłumaczenie się, że coś "Ciebie nie interesuje" bądź, że coś jest nawet lepsze bez czegoś tam, uważam za kiepski argument w sytuacji, kiedy właśnie próbuję wytłumaczyć, że cena w Polsce tych urządzeń miałaby większe uzasadnienie gdyby te rzeczy działały :P Apple ma fajne rzeczy, nie zaprzeczam absolutnie, ale nie rozumiem dlaczego niektórzy na siłę kupują te urządzenia, nawet refurby jak nie mają kasy i także na siłę próbują wmówić, że
@ZdarzaSie: gdzieś kiedyś trafiłem na dyskusje w komentarzach pod artykułem do apple, jeden gosc napisał że applowcy maja wyprane mozgi: biorą z połykiem ekran ponizej full hd, ram ponizej 6gb ekran nawet nie oled i tylko 60hz, ktos mu wtedy odpisał że to on ma wyprany mózg i wmówiono mu że potrzebuje 4k 12gb ramu 120hz i oleda zamiast Po prostu sprawnie działającego telefonu ( ͡° ͜ʖ ͡°
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pywc: tylko, że różnica jest taka, że w cenie "sprawnie działającego telefonu" można mieć sprawnie działający telefon o lepszej specyfikacji, który potrafi te podzespoły w razie konieczności wykorzystać za pomocą hdmi, obsługi zewnętrznych urządzeń i możliwości otwartego systemu. Do całkowicie komfortowej pracy na Androidzie też wystarczy specyfikacja przeciętnego ajfona. I tak nie ma sensu produkować się w towarzystwie takich osób, bo finalnym kontrargumentem brainletów jest zawsze "#!$%@? CI DO TEGO NA
@ZdarzaSie: Taaa a w Google Play co miesiąc/dwa wykrywają w jakiejś aplikacji wirusa i piszą, żeby uważać i nie używać aplikacji xd
I iOS nie jest stabilny i traci wydajność z czasem? Mam iPhone 7 od 2 lat i nigdy go nie przywróciłem do ustawień fabrycznych, ciagle tylko aktualizuje i nie odczułem spadku wydajności. Za to miałem przed iPhone samsunga, którego nie chciałem już używać po roku bo nawet aplikacja SMS
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wykry: i co to był za Samsung? Budżetowy, który był gratisem do płatków śniadaniowych, którego finalnie wymieniłeś na nowszy technologicznie telefon? Ja mam takie same odczucia wobec każdego flagowego telefonu wydanego w danym czasie.
@patrol798: usunięte zostały tylko twojego poziomu wysrywy. Wystarczy spojrzeć na resztę komentarzy, konstruktywna krytyka każdej ze stron została nienaruszona ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
To co. Juz ustalilismy ze ta gadka to ten sam motyw co pcmasterrace vs konsole? Na pc mozesz wszystko, na konsoli nic i jest gorsza i za wszystko trzeba placic (nawet za granie online ps4) a mimo wszystko dla niektorych konsole sa wygodniejsze. Jeszcze kwestia ceny ale robaliony z pc zazwyczaj za gry i abonamentu juz nie placą to wychodzi na to ze konsole drozsze.
No i wychodzi na to ze ip