Wpis z mikrobloga

@patrol798: @Nikczemny_Pomidor: jakie konkretnie luki i błędy? pytanie nieironiczne, bo po prostu nie wiem. natomiast paru znajomych miało Apple i na ekranie było cały czas tylko jablko, przez co było trzeba się przez te desktopowe aplikacje, typu itunes, pieprzyć (to akurat były iphone 7). a w salonie powiedzieli, że płyta główna się rozwaliła. :)

jak ktoś naprawdę powie mi, jakie błędy i luki ma android i że ios 100% czysty
@ZdarzaSie: system iOS jest lepszy z uwagi na wydajność ale przede wszystkim jest najbezpieczniejszym systemem bo jest pisany kodem zamkniętym inaczej niż android. U nas w firmie co roku mamy szkolenia z bezpieczeństwa danych i główny prowadzący informatyk zawsze podkreśla (choć nie jest to jakaś reklama za która mu płaca) ze iOS jest bezpieczny jeśli chodzi o dane czy przesyl informacji albo pieniędzy. Z reszta wystarczy spojrzeć ile Apple płaci informatykom
@haziz-parker: no właśnie o to mi chodzi, ja osobiście nienawidzę jak ktoś nie ogarnia że każdy człowiek ma inny gust, ludzie śmieją się np. z disco polo, sam też się po cichu śmieję, ale w rzeczywistości mam tego świadomość że komuś podoba się taka muza, a mi się podoba inna, u niego słuchanie disco polo wzbudza podobne emocje jak moja muzyka więc spoko ¯\_(ツ)_/¯
@zabrzo: Ma błędy, gdzie napisałem, że nie ma? Poza tym Apple nadal wspiera iPhone 6 w sprzedaży od 2014 roku (wiem bo mam i miesiąc temu dostałem łatkę zabezpieczeń). Jak długo jest wspierany telefon z Android. Patrz też mój post powyżej - zobacz sobie ile błędów zabezpieczeń ma ten system.
Ich bardziej interesuje Apple niż android z toną błędów i luk systemowych. Zawsze mnie to ciekawiło, to chyba jakiś masochizm (tych niedojrzałych) użytkowników robocika.


@patrol798: no tak, Apple nie ma błędów wcale. Wcale nie można było uceglić telefon przez wysłanie odpowiednich znaków Unicode smsem, ios 13 nie miał żadnych błędów po wypuszczeniu a do tego Apple nie ma żadnych problemów z rzeczami tak podstawowymi jak zmiana czasu.
@FunnyBird: charakterystyka androida jest taka że będzie się zacinał szybko bo on po prostu zabija swoje podzespoły ¯_(ツ)_/¯


@SumKrowojad: co. XDDD co ty człowieku gadasz, jak nie masz pojęcia o czym mówisz to się lepiej nie wypowiadaj. Jak niby system może "zabic" procesor albo pamięć RAM? XD

A systemy mula bo taki Samsung czy LG chce żeby mulily. Trzeba po prostu świadomie kupować a nie bezmyślnie brać to co nam
@zeek: No spoko, moglaby byc wieksza, ale to nie jest tak ze tam sie jakies dramaty dzieja. Jak dawno temu wchodzil iPhone 4 z dokladnie taka sama gestoscia ekranu, androidowcy smiali sie na co komu 640x960 na 3,5”, przeciez 480x800 na 4,8 jest doskonala! No i oamietajmy ze nie mozna porownywac rozdzielczosci ekranow lcd do amoled - ten drugi ma 2-2.5 subpiksela na piksel, lcd 3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Stanley666: to fajnie, że przyznałeś, że iphone z 2019 roku ma taką samą rozdzielczość jak ten z 2010. Zastosowanie IPS wymoglo też zastosowanie ramek jak z 2015. Wyświetlacz rysuje się od patrzenia na niego i cały wygląda przestarzale. A to najlepiej sprzedający się nowy iPhone (bo na droższy nie stać jakoś tak applowcow)