Wpis z mikrobloga

@FunnyBird: Jestem ciekaw, na którym iOS był przeprowadzany test. Któryś iOS był bardzo niedopracowany, bo również miałem mieszane uczucia mając 6S. Ale później już lepiej się sprawował :D
  • Odpowiedz
Mam służbowego iPhona 7 i prywatnego redmi note 4.

Jabłek jest dla mnie nieintuicyjny. Laptop ma problem z połączeniem się z hotspotem. Dotyk pada przy byle chłodzie. Aku znika w oczach. Ale robi lepsze zdjęcia. Czy działa sprawniej? Może trochę.
Rozumiem jak komuś się jabłek może spodobać, ale gdyby nie to że firma nie blokuje wysyłania zdjęć przez japka to bym brał coś na androidzie. .
  • Odpowiedz
@ZdarzaSie: też byłem zagorzałym fanem Androida dopóki nie przesiadlem się na 6S-a. Żadnych zacięć, wszystko intuicyjne i płynne.Jak ktoś używa telefonu do neta i dzwonienia to jest mega zadowolony. Zdjęcia też super. No cóż, jak ktoś chce się bawić w jakieś rooty, esimy, ściągać dziwne programy niczym z forum Symbiana to fakt - będzie zawiedziony. Ja mam to w doopie te wasze benchmarki, procesory, wydajność w grach xD i jak tylko
  • Odpowiedz
bo to najczęstsza przyczyna tego że IP nie działa tak jak powinien. Każdy zawsze bierze nówkę z applestore xD. Doradzam kuzynowi w takim razie zgłosić reklamację, bo jako użytkownik IP8 nie widziałem jeszcze takich jajec o których opowiadasz.


@krathel: jakbyś nie wiedział, to w Polsce nie ma żadnego "applestore". Apple nie sprzedaje w Polsce żadnych telefonów pod szyldem własnych sklepów. Są tylko resellerzy np cortland albo ispot, ale to nie jest
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@haziz-parker: miałem kilka iPhonów, obecnie używam Androida, do Appla pewnie już nie wrócę, jednak i tak bardziej śmieszą mnie te wojenki między androidem a iOS :P
  • Odpowiedz