Wpis z mikrobloga

Mirkowie #simracing u, potrzebuję porady.
Mam Thrustmastera T150, myślałem żeby dokupić do niego T3PA i TH8A, a z czasem zmienić bazę z t150 na t300rs. Dobra decyzja czy lepiej sprzedać t150 i odrazu kupić T300RS w wersji GT? Dodam że pierwszy zestaw wyniósłby mnie wraz z moją t150 1196.9zł, a z T300RS GT ok. 1700zł i musiałbym jeszcze z 400zł sobie odłożyć. Co wybrać? #thrustmaster
(ankieta w komentarzach bo na telefonie pisze)
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pan_Papug: Ja bym na twoim miejscu dorzucił jeśli cię stać skoro i tak już wydajesz tyle na shifter i pedały. Nie bardzo też rozumiem jak to wszystko podliczasz, masz już kierownicę i wrzucasz ją w cenę tańszego zestawu a w droższym odejmujesz cenę jej sprzedaży?
Mam od 2 dni t150 i jest fajny, ale absolutnie się nie znam mówię tylko o kwestiach ekonomicznych.
@ZADYMIARZ_PL no właśnie na t300rs z takich wolnych oszczędności to mnie nie stać, bym musiał dokładać, a swoją t150 kupiłem za 290zł i do tego doliczam 900zł za pedały i shifter (zestaw na allegro za tyle) i mam. A do T300 to doliczyłem właśnie cenę która była ostatnio w komputroniku i cenę shiftera na allegro (ok. 600zł). Jakbym kupił pedały z shifterem do t150 to w przyszłości kupiłbym sobie t300rs i po
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pan_Papug: Shifter+ pedały za 900 wydają się dobrym dealem. Jeśli kupisz t300 z pedałami t3pa i Shifter windzie w okolicach 2000zł po cenach z Ceneo, jeśli kupisz teraz Shifter i pedały za 900 a w przyszłości t300 to po cenach z Ceneo masz też coś w okolicach 1900-2000. Więc to samo a to czy jedna czy druga opcja będzie tańsza zależy czy trafisz jakaś promocję. Skoro masz już na shifter i