Wpis z mikrobloga

#java #android #csharp #programowanie

#python

Mam sobie skrypt w pythonie. Czyjś.
Kopiuję źródło.

Mogą być tylko 2 wersje. Pod pythona 2 i 3.

Kompilator krzyczy, że brakuje biblioteki: a,b,c,d
Instaluję, odpalam, program #!$%@?, 5 minut roboty.

No i teraz mamy #java w #androidstudio i ew. #csharp w #visualstudio

O żesz #!$%@?. Masochizm i rak.

Przycisk z onclickem nie może przekazać akcji, bo w activity_main.xml jest podstawiony jako BUTTON a nie "android.support.v7.app.AppCompatActivity"

Zaimportować się tego gówna nie da ni #!$%@?, bo 'Unused import statement' tutoriale z dupy, rozwiązywanie problemu nieznanemu w żadnym innym programie.

Znalezienie jedynego konkretnego rozwiazania na forach sprowadza sie do:
- konfigurację programu zresetuj
- w plik #!$%@?-marian.abc dopisz jpg213.seven
- zainstaluj nowszą wersję
- ściągnij wtyczkę mikrosyfową

masochiści
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@zortabla_rt: trochę masz rację, bo właśnie siedzę na androidstudio i coś mnie zaczyna strzelać. Ale to pewnie kwestia ogarnięcia tego wszystkiego (Ja klepię pierwszą apkę na androida).

W python też nie jest tak kolorowo jak piszesz. Wklepiesz kup install w terminalu i jak instalujesz jakaś małą bibliotekę to jest OK, a jak coś co ma sporo zależności to otrzymujesz cały terminal czerwonych literek.
Zerknij też na któryś mój post gdzie pytałem
@BoKoR: No to wiesz, masz problem z biblioteką i tyle.
A tutaj sam nie wiem z czym jest problem.
Czy z wersją windowsa, czy problem jest we wbudowanym module, czy w konfiguracji jest coś namieszane, czy wersja SDK na pewno wspiera takie rozwiazanie, czy trzeba zrestartować kompa...
Tu nawet nie chodzi o cierpliwość, to jest chore.
Przycisk z onclickem nie może przekazać akcji, bo w activity_main.xml jest podstawiony jako BUTTON a nie "android.support.v7.app.AppCompatActivity"

Zaimportować się tego gówna nie da ni #!$%@?, bo 'Unused import statement' tutoriale z dupy, rozwiązywanie problemu nieznanemu w żadnym innym programie.


@zortabla_rt: To nie ma zupełnie sensu co napisałeś ( ͡° ʖ̯ ͡°) Więc w sumie nie jest to dziwne, że nie działa.
No to wiesz, masz problem z biblioteką i tyle.


@zortabla_rt: no generalnie to wtedy ma się problem z całym programem bo nie działa :).
Chyba w Numpy trzeba było jakieś pliki nagłówkowe instalować aby cośtam się skompilowało i było jako biblioteka.
Także kolorowo nie ma, ale to co teraz napisałeś:

Czy z wersją windowsa, czy problem jest we wbudowanym module, czy w konfiguracji jest coś namieszane, czy wersja SDK na pewno
@int: Wedle jakiegoś mistrza na stackoverflow, właśnie to ma sens.

Problem jest taki: Program nie widzi biblioteki
"import android.support.v7.app.AppCompatActivity;"

Alternatywy nikt nie proponuje. Rozwiązania nie pomagają.
Nie mam pytań.