Wpis z mikrobloga

Odsłuchalem materiał patrona meneli i moje uwagi. Nie wiem dlaczego patron meneli na siłę chcę zrobić z knura opiekuna upośledzonego szczura i na siłe zrobić jego powrót na białostocką rezydencję.Szczur taki mądry to niech mieszka gdziekolwiek, wszędzie domów jest. Jak pokazał ostatni czas, knur sobie radzi bez szczura.Drugie co mi się rzuciło w oczy to to że pawełek jako kolejny chce zainteresować policję problemami szczura. Dopiro co sid krakowski doniósł na osoby, to kolejny chce zajmować policję problemami upośledzonego narkomana. Jakby #!$%@? lepszego zajęcia nie mieli, tylko intrygami trzech debili. Sradek jak to sradek liczy się kasa wiadomo że pod postacią podatków częśc kasy idzie do niego, i pod tym wzgledem mu się nie dziwie że dyma szczura na kasę.Ale czy te piniożki są warte tego chyba że wchodzi jeszcze w to uczucie do niego to mamy rozwiązanie układu z jego strony.Jednym słowem trzech #!$%@? ludzi których powinno się leczyć.
#kononowicz #suchodolski #patostreamy
  • 2
@xxxmen: co jak co ale major z kononem są dobrze dopasowani paczki były kasa była 3 fury na posesji filmy lajty okuratne kiedy chciał to poszedł do lasu i tyle a my tylko czekaliśmy na nowe afery a teraz robi się jakaś #!$%@? jazda ja osobiście nie oglondam majora dlatego bo widać że jest kierowany jak chłopczyk 7 letni dziękuję za wypowiedź
@xxxmen: bo ma sprzeczne interesy z koalicją białostocką. Liczył, że misio kopnie w kalendarz przed ćpunem, a ten przejmie domek drewniany. Własność ćpuna to już prawie jego własność. Krk zależy na agrikole, a jemu na domku drewnianym