Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@brass: ja wiem co oznaczała swastyka i kto jej używał, jest to niestety już mocno nieaktualne, przynajmniej w europie i innych cywilizowanych rejonach świata. Stąd właśnie nikt nie będzie dawał #!$%@? o to co dla ciebie ten symbol znaczy bo dla ludzi oznacza nazizm i tylko nazizm. Fajnie, że wiesz takie fajne ciekawostki. Zachowaj je dla siebie lub do opowiedzenia na imprezie, może ktoś ci zacznie bić brawo.
@zmasowanyatak:

Stąd właśnie nikt nie będzie dawał #!$%@? o to co dla ciebie ten symbol znaczy bo dla ludzi oznacza nazizm i tylko nazizm.

Tylko im współczuć.
Nikt nie musi dawać #!$%@? o mnie, wystarczy żeby mieli oczy i używali mózgu - ja rozumiem, że to zapomniana technika w dzisiejszych czasach.
Szata graficzna, sposób przedstawienia i kontekst symbolu jest istotny dla jego znaczenia.
Np. czy ta swastyka to wg ciebie (i
Pobierz
źródło: comment_MxSd2nF7jSDxAL27dtv4HvIGq62res9s.jpg
@brass: Swastyka nazistowska jest konkretnie określona, kąt ułożenia etc. więc odpowiadając na pytanie, nie, to nie jest swastyka hitlerowska.
Chodzi o odbiór społeczny. Ciebie to #!$%@?, ok, społeczeństwa nie. Skoro nie przeszkadzałoby ci ciągłe nazywanie ciebie nazistą to spoko.
"ja rozumiem, że to zapomniana technika w dzisiejszych czasach." no no, tylko ty światły i świadomy a reszta to idioci. Znam to skądś.

Taką fajną historię mam dla Ciebie. Miałem kumpla, zwykły