Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@hugoprat: nieźle byłem obsrany, jak wyciągałem z dziewczyną telewizor z pudła. Źle chwycisz - #!$%@? wyświetlacz - parę kafli w plecy. Wolałbym, by to ważyło 10-15kg więcej, ale było solidniejsze.
  • Odpowiedz
poza tym takie #!$%@? podstawki, że lekko dugniesz i się cały giba jak pewien rezus xD


@vargemp: 2020 a ludzie nadal stawiają telewizory na podstawkach zamiast powiesić na ścianie.
  • Odpowiedz
nie każdy ma ochotę mieć jakieś gówno-mocowania na scianie


@Anon_wluj: to niech nie marudzi, że mu się telewizor przewraca/nie stoi stabilnie itd. Pomijam fakt estetyki która jest dużo lepsza w przypadku uchwytu jak również możliwość regulacji i odchylenia.
  • Odpowiedz
@Anon_wluj: tych dziur i tak nie widać.

@Viarus_: fakt, to może być problem tutaj faktycznie pozostają dwie opcje:
a) telewizor niestety stoi na podstawce :(
b) można kupić szafki "pod tv" na których można powiesić telewizor :)

@paruwczanbiedronki: skoro nie masz miejsca to gdzie teraz jest telewizor?
  • Odpowiedz
ale po co je robić jeśli jest dużo prostsza dla użytkownika opcja - dociążanie telewizorów przez producentów


@Anon_wluj: dlaczego mam płacić za dociążony telewizor by mógł stać na podstawce której nie użyję? Możesz sobie dokupić nawet uchwyt stojący. Telewizor LCD na podstawce to taki trochę relikt przeszłości. Sprawia to same problemy i jak sam widzisz, musisz potem kombinować by się nie wywrócił. Powieś na ścianie, jak nie możesz to kup uchwyt
  • Odpowiedz
2020 a ludzie nadal stawiają telewizory na podstawkach zamiast powiesić na ścianie.


@ksiak: 2020 a ktoś potrafi się #!$%@?ć do czegoś tak bardzo nieistotnego XD wykopki jesteście #!$%@? żałośni
  • Odpowiedz
@ks2m: ktoś narzeka na kiepskie podstawki gdzie logicznym jest problem utrzymania tak dużej powierzchni na tak małym niestabilnym uchwycie. Ta podstawka musiałaby być ogromna i ważyć naprawdę dużo by to się nie przewróciło, byłaby sama w sobie bardzo masywnym elementem i w sumie jest takim jeżeli zobaczymy na uchwyty do ściany. Mój komentarz miał raczej sugerować, że telewizorów LCD w 2020 przy ich obecnych wielkościach nie stawiamy na podstawkach bo grozi
  • Odpowiedz