Wpis z mikrobloga

Mirabelki i Mireczki, mam dylemat, oczywiście ostatecznie decyzję sam podejmę ale chce poznać Waszą opinię dt. dwóch banków #pekao oraz #ing. Obecnie mam od 10 lat konto w Pekao S.A ale ostatnio zaczynają się żarty w postaci podwójnie naliczanej płatności (reklamacja, czekanie 30 dni - zwrócili pieniądze) teraz zamknąłem kartę kredytową i mimo, że jest zamknięta pobrano mi za nią opłatę (30 dni reklamacja #again). Tutaj padł wybór na ING bo mój #rozowypasek ma tam konto i chwali sobie. Zmienilibyście bank? Dodatkowo nadmieniam, że muszę zrobić konsolidację kredytu, gdzie w ING od dzisiaj jest prowizja 0%. Co myślicie? Jakie macie opinie o Pekao jak o i ING przenieślibyście się? Trochę z przyzwyczajenia szkoda mi opuścić Pekao ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 7
  • Odpowiedz
@wolfik_ powiem Ci tak. Od 18 roku życia miałem konto w ING i naprawdę byłem bardzo zadowolony. Z przyczyn jednak innych niż zależne ode mnie przesiadłem się do Credit Agricole. Natomiast jestem pracownikiem PKO BP i powiem Ci tak: 1. Jak coś pójdzie nie tak, to w każdym jednym banku mają termin na rozpatrzenie reklamacji na poziomie 30 dni. Są to kwestie ustawowe. Natomiast w sprawach transakcyjnych 15 dni roboczych. 2. ING
  • Odpowiedz