Wpis z mikrobloga

Panicze, jak to jest z #teleelevidenie jeśli chodzi o liczbę urządzeń? Jeśli mam wykupioną listę na 1 urządzenie, to znaczy że mogę oglądać tv na różnych urządzeniach (PC, tv, telefon itp.), ale tylko jednym w danym momencie, czy może konto zostaje w jakiś sposób przypisane do pierwszego urządzenia na którym została odpalona lista, i na niczym innym już nie będzie działać?

Logika podpowiada, że pierwsza opcja, ale chciałem dzisiaj sprawdzić listę na telefonie używając darmowego Perfect Player, podczas gdy ostatni raz wczoraj wieczorem korzystałem na PC, i żaden kanał na telefonie nie chciał się dziś odpalić. Perfect Player tak jakby ładował kanał, ale po chwili po prostu wracał do listy. Jakby co na telefonie pobrałem listę pod Perfect Player.

Z góry dzięki za odpowiedź.

#teleelevidenie
  • 5
@NumbEncore: Odpalam 3 różne streamy na raz i każdy leci bez problemu, w tym momencie mam SIPTV na Android TV, VLC na laptopie i VLC na telefonie.
Sprawdziłem na szybko Perfect Player i nie działa, na tym samym telefonie VLC odtwarza bez problemów.

Nie wiem jak wygląda sprawa oglądania z jednego konta na różnych adresach IP.
@NumbEncore: @dam: U mnie działa tylko na jednym urządzeniu w jednym momencie. Jak próbuję odpalić drugi strumień to na Smart IPTV na Samsungu nie odpala się w ogóle, muszę zamknąć wcześniejszy. W przypadku innych często jest tak, że trochę dłużej buforuje na początku, ale włączy się, a pierwszy sam się wywali.
Dzięki Panowie za odpowiedzi, oraz że chciało się wam sprawdzać.
Faktycznie problem leży chyba w Perfect Player, ponieważ pobrałem dzisiaj VLC na telefon i działa bez problemu (co prawda bez EPG, ale trudno).
Spróbowałem też odpalić listę jednocześnie w salonie na TV przez PC, oraz na tablecie młodego w jego pokoju i faktycznie nie było żadnego problemu. Można było oglądać na obu urządzeniach.