Wpis z mikrobloga

SIEMA!
Mam w kuchni laminowany blat Wenge D2227SW o grubosci 38mm i niestety pojawila sie na nim niewybaczalna plama (fota ponizej) pod ekspresem do kawy - natomiast kiedy to sie stalo i z jakiej przyczyny - nie wiem - niestety zaden detergent tego nie ogarnal do tej pory wiec bede przymierzal sie do wymiany (dodam, ze jest to wynajmowane mieszkanie) dlatego na gwalt poszukuje takiego blatu, wiem ze juz nie jest dawno w produkcji, ale moze ktos ma jakiegos kolege, ktory ma wujka, ktory ten praucje gdzies w magazynie Swisskrono i bedzie mial do tego dostep?
Albo moze jest tu jakis specjalista, kto jest w stanie dobrac PODOBNY MAKSYMALNIE blat do tego uszkodzonego?

#blat #meble #stolarstwo #kiciochpyta #zlotaraczka #sprzatanie

Druga fota plamy w komentarzu.
dziend0bry - SIEMA!
Mam w kuchni laminowany blat Wenge D2227SW o grubosci 38mm i nie...

źródło: comment_r5S9yepyBpVqqVciKilNKcIpoq0D5mwy.jpg

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
  • 0
Spróbuj octem zwykłym na kawałku wyczyścić , może to zaciek po wodzie, jak nie pomoże to zwykłym olejem roślinnym posmaruj.
  • Odpowiedz
@InterferonAlfa_STG: mnie to nie przeszkadza, szczegolnie poki jest to pod ekspresem do kawy, ale jak napisalem wyzej - to wynajmowane mieszkanie jest, ktore bede niebawem opuszczal, nie chce wlascicielowi gowna zostawić, dlatego jestem zmuszony to naprawic/wyczyscic

kwas nie wyżre tego bardziej? nie uszkodzi drewna/laminatu?
  • Odpowiedz
@dziend0bry: zalezy jaki kwas, solny zdecydowanie wyzre bardziej.
Dlatego sprobuj octem #!$%@?.
Potem tak jak napisalem.
Skoro chcesz cale wymienic to co Ci za roznice robi?

a teraz powaznie, wynajmuje kilka mieszkan ludziom;
gdybys mi powiedzial ze jest taka sytaucja to po prostu bym Ci 100-150zl z kaucji obcial... jakbys dobrze zagadal to pewnie 50. A ile dasz za wymiane blatu?
  • Odpowiedz
@InterferonAlfa_STG: plus jest taki, ze wlasciciel meiszkania na firme remontowa, wiec chlopaki wymienia to za darmo, tylko kwestia zdobycia blatu :) ktory tez bog wie ile nie kosztuje, wlasnie 100-150 pln, ale nie da sie go dostac neistety
  • Odpowiedz