Wpis z mikrobloga

Z żadnego innego radia nie mam takiej beki, jak z Antyradia. Nie chodzi o jakiś obiektywny gust, ale o kontrast między oczekiwaniami, a rzeczywistością.
Słuchasz materiałów promocyjnych - "UUU, gramy OSTRO", "To jest ROCKOWE radio, YEAH, #!$%@?". Atmosferę nakręcają wstawki sławnych rockowych osobistości, które zachęcają do słuchania tego ROCKOWEGO radia. Każda zdanie nastawia cię na #!$%@? i ciężar. Krew zaczyna Ci wrzeć, zawartość hemoglobiny wzrasta o 300%, w mgnieniu oka zaczyna Ci rosnąć broda, na plecach pojawił się tatuaż, tweedowa marynarka zamieniła się w ramoneskę, klapki Kubota w glany (16kg każdy), sojowe latte w Jacka Danielsa, za chwilę z głośników poleci #!$%@?, który #!$%@? na zewnątrz Twoje nowe okna PCV (#!$%@?, jeszcze je spłacam..). Już za chwilę doświadczysz tej OSTREJ MUZYKI dla takich elitarnych osób jak Ty....
..
..
..
Puszczają Patrycję Markowską.
Kurtyna
#antyradio #muzyka #heheszki
  • 66
via Wykop Mobilny (Android)
  • 208
@zieloneKolanoApokalipsy: mnie motzno śmieszy Eska


Jak jadę rano do pracbazy to mam górki i doliny i blisko domu odbiera mi Eska Nowy Sącz a później Kraków.
W każdym razie w Sączu nic się nie dzieje, a rano przed 7 dają jakiś wywiad z kimś i zawsze w tle leci jakieś - że takie młodzieżowe - imprezowe radio dla Karyn i Sebixów

I jest se wywiad z nie wiem - kierowcą szambiarki:
No najcięższe to tam są jingle pomiędzy reklamami czy poszczególnymi piosenkami ;) Ale kiedyś wracałem po północy z kina, włączam Antyradio, a tam black metal - fakt, że kawałki przeplatane przydługimi komentarzami, ale mimo wszystko!


@zakamuflowany_fetyszysta: ze 2 albo 3 lata temu, w niedzielę o 10 rano (!), mój ojciec włączył Trójkę, a tam Wojciech Mann puszczał jakiś polski black xD Pamietam jak dziś, zapisałem sobie nawet ten zespół
@zieloneKolanoApokalipsy radia słucha się tylko nocą. Nadają wtedy fajne kawałki, nie oparte na żadnych #!$%@? rankingach popularności, dają też dużo polskiej muzyki bo muszą w ciągu dnia ileś % nadać a nie często jest co puszczać w godzinach szczytu co byłoby popularne
@zieloneKolanoApokalipsy: Generalnie się zgadzam.

Pamiętaj jednak, że to jest przede wszystkim radio komercyjne. Nie może #!$%@?ć black metalu przez cały dzień, bo zwyczajnie za mało jest słuchaczy takiej muzyki.

Nadal jednak jest to jedyne radio w Polsce, w którym na spokojnie można usłyszeć różne metalowe kawałki nawet w ciągu dnia i to nie są odosobnione przypadki, ani nie jest to tylko zatęchła klasyka. Więc co do zasady, te ich opisy nie