Wpis z mikrobloga

Z żadnego innego radia nie mam takiej beki, jak z Antyradia. Nie chodzi o jakiś obiektywny gust, ale o kontrast między oczekiwaniami, a rzeczywistością.
Słuchasz materiałów promocyjnych - "UUU, gramy OSTRO", "To jest ROCKOWE radio, YEAH, #!$%@?". Atmosferę nakręcają wstawki sławnych rockowych osobistości, które zachęcają do słuchania tego ROCKOWEGO radia. Każda zdanie nastawia cię na #!$%@? i ciężar. Krew zaczyna Ci wrzeć, zawartość hemoglobiny wzrasta o 300%, w mgnieniu oka zaczyna Ci rosnąć broda, na plecach pojawił się tatuaż, tweedowa marynarka zamieniła się w ramoneskę, klapki Kubota w glany (16kg każdy), sojowe latte w Jacka Danielsa, za chwilę z głośników poleci #!$%@?, który #!$%@? na zewnątrz Twoje nowe okna PCV (#!$%@?, jeszcze je spłacam..). Już za chwilę doświadczysz tej OSTREJ MUZYKI dla takich elitarnych osób jak Ty....
..
..
..
Puszczają Patrycję Markowską.
Kurtyna
#antyradio #muzyka #heheszki
  • 66
@jamtojest: wiesz, ja nie neguję ani ich repertuaru, ani niczyich gustów, ani prawideł ekonomii, ja sam radio słucham głownie po to, żeby się dowiedzieć, czy są korki i nie podniecam się specjalnie, czy ktoś puści tam muzykę pode mnie czy nie, bo to już nie te czasy, że trzeba czekać aż pan redaktor naszego hita puści
po prostu jak jedziemy z żoną to ona sobie czasem to włączy i tak jak
@zieloneKolanoApokalipsy: pamiętam że kilka lat temu jak pierwszy raz włączyłem radio to puścili raz coś cięższego (metal), a potem lekkiego, ale nadal to był jakiś lekki rock.
Później wieczorem jakaś audycja byla gdzie puszczali jakiś album deathmetalowy to było ok. Już myślałem, ze fajne radio znalazłem.

Z rok później włączyłem i jeszcze gorzej, teraz zresztą tak samo. Jakiś pop czy inne gówno leciało w ROCKOWO/METALOWYM radiu ¯\_(ツ)_/¯ Jak kiedyś ci puścili
@QBA__: Eska rock też nie lepsza. Z rana jest program "najgorsze państwo świata" i ta baba(Korwin-Piotrowska chyba) tworzy jakieś pseudointelektualne wysyrwy ciągle. Aż człowiekowi się chce w latarnię #!$%@?ąć

@SzlachcicPolny ta Korwin Piotrowska to na Antyradio leciała - przestałem słuchać z rana całkowicie przez nią. Nie da się zrzierżyć tego #!$%@?...
@zieloneKolanoApokalipsy: No najcięższe to tam są jingle pomiędzy reklamami czy poszczególnymi piosenkami ;) Ale kiedyś wracałem po północy z kina, włączam Antyradio, a tam black metal - fakt, że kawałki przeplatane przydługimi komentarzami, ale mimo wszystko!


Dokładnie, w nocy na Antyradiu jest #!$%@? i ciężka muzyka gra. Z audycji można się sporo dowiedzieć, często naprawdę sięgają na koniec Internetu i puszczają demówki.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@hauderju2: Chyba najgorsza. Tego piskliwego politycznego jazgotu nie umiałem nigdy przetrawić. Antyradio się #!$%@?ło prawie 10 lat temu. Muzycznie wszystko na jedno kopyto. Taki już #!$%@? gust Polaków (można nawiązać do Top wszech czasów). Program @ciechan666 był jeszcze w porządku, ale go też już od kilku lat nie ma. Obecnie od czasu do czasu Zientarscy, jak wracam z pracy i akurat dłużej w korku stoję.
@zieloneKolanoApokalipsy: nie chce wyjść tu na jakiegoś freethinkera, ale mnie zastanawiają ludzie, którzy słuchają radia - tzn. z pokolenia co ma 30 lat i mniej nie znam praktycznie nikogo podobnie tych co oglądają telewizję. A tacy ludzie jednak istnieją i słuchają Eski czy Antyradia. i chciałbym wiedzieć skąd się tacy ludzie biorą