Wpis z mikrobloga

Haha Mirki, co ten #play @play_polska to ja nawet nie ( _)

Kończy mi się umowa, mam Duet, czyli 2 numery. Jeden numer chce przenieść na firmę, a drugi zostawić.

Po otrzymaniu oferty na numer firmowy zapytałem ile będzie wtedy wynosił abonament na drugi, prywatny numer.

Odpowiedź konsultanta: "Nie mam możliwości podania ceny abonamentu na drugi numer"

@play_polska bądźcie poważni....

#zalesie #gownowpis
  • 8
@Jezdziec666 trzymaj się miras olej tą sieć. Ja kiedyś długo miałem u nich numer, zmieniły się moje potrzeby i chciałem nielimitowany internet taki jak dają w T-Mobile. Postanowiłem że dam im szansę i dzwonię do obsługi mówię, że interesuje mnie taka i taka oferta, a konsultantka dosłownie mnie wyśmiała twierdząc, że takie oferty nie istnieją i dałem się oszukać. Zmieniłem więc sieć skoro nie potrafiła nic zaproponować i po wypowiedzeniu oczywiście dzwonili
@Jezdziec666 to tak jak w banku - doradcy dla biznesu oraz Klientów indywidualnych :) Możesz odwiedzić jeden z naszych salonów lub skontaktować się z infolinią w tej sprawie. Ofertę może przedstawić również konsultant na czacie w aplikacji Play24 :)