Wpis z mikrobloga

Brawo mirki, znowu pokazujecie że macie jakiś gwóźdź wbity w mózg xD Był ktoś z was kiedyś we Wrocławiu? widzieliście te wykolejenia na własne oczy? nie sądze. zlituję się nad wami i w końcu otworze wam oczy na te sytuacje, bo aż żal mi patrzeć.
Wrocław nie istnieje. daliście sobie wmówić całą tą sytuacje, i uwierzyliście że w Europie może istnieć miasto w którym są po 3 wypadki tramwajowe dziennie xD przecież to jest jakieś irracjonalne. cały Wrocław to jedna wielka zarzutka, najprawdopodobniej rozpoczęta przez karachan niedługo po wynalezieniu internetu. Jak będzie wam się wmawiać wystarczającą ilość razy że Wrocław jest prawdziwy, to w końcu w to uwierzycie. To podstawy #!$%@? psychologii. Cała zarzutka poszła tak daleko, że nawet od lat mówi się o tym mieście w telewizji, w której wstępują aktorzy udający mieszkańców miasta XD A i tak najlepszy jest ten typ który siedzi sobie w swojej kawalerce z kotem, i raz na jakiś czas wrzuca do neta zdjęcia udając że jest prezydentem xD
ogarnijcie sie, jak mi nie wierzycie to pojedźcie tam i sami zobaczcie. Znajdziecie tam puste pole. A jak myślicie, że nie da sie stworzyć baita na taką skalę, to przypomnijcie sobie jak 4chan dla beki załatwił Trumpowi urząd prezydenta. Pozdro i wyjmijcie te swoje polskie mordy z ziemi

#wroclaw #heheszki #pasta #kotekwrocek
  • 31
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@gizmo1231: ja tam byłem kiedyś - to jest ukraińskie miasto albo...

Zatrudniają po taniości Ukraińców jako statystów żeby udawać że takie miasto jest, a tak naprawdę to nie ma i budynki są z dykty. To ma sens ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)