Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 135
Wzrostak szmaci, manlet płaci

Poniżej 160 cm stawiasz księżniczce najdroższego szampana świata
Miej powyżej 180 cm a P0lka postawi Ci piwo.
#cuckold #logikarozowychpaskow #rozowepaski #tinder #badoo #podrywajzwykopem #wzrost #manlet #przegryw #blackpillraw #blackpill #redpill #stulejacontent #p0lka #tfwnogf
B.....W - Wzrostak szmaci, manlet płaci

Poniżej 160 cm stawiasz księżniczce najdrożs...

źródło: comment_7gT0cWqoYKP5wMo7wpHFPWzWS74B02yp.jpg

Pobierz
  • 92
@Kowixx: Alez oczywiście, mam zatem nadzieję, ze nie masz wątów o to, ze chodzę w związku z tym do prostytutek? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czy zaraz napiszesz "hurrr przegrywie, nie umiesz PoDeRwAc KoBiEtY durr"? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pytanie czy to na pewno przez wzrost ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Kowixx: Daruj sobie to gadanie o ChArAkTeRzE. Nie ma czegos takiego jak podryw. Albo się mezczyzna kobiecie podoba i niewazne co powie to i tak bedzie dobrze (musialby jej grozic śmiercią na powaznie aby do zwiazku i seksu nie doszlo) albo sie kobiecie NIE podoba i ZADEN tekst/zachowanie nie sprawi ze kobieta bedzie go pozadac.
@programista1992: wole żeby seksualne napięcie uchodziło w ten sposób

Oczywiście że jest coś takiego jak podryw. Ty mówisz o skrajnej sytuacji, gdzie naprawdę odrażająca osoba podchodzi do drugiej, wtedy faktycznie szansę są niewielkie (ale wciąż są, choćby ciekawość drugiej strony, która w trakcie rozmowy przerodzi się w zainteresowanie itd?)
Ty mówisz o skrajnej sytuacji, gdzie naprawdę odrażająca osoba podchodzi do drugie


@Kowixx: Nie, nigdzie nie napisałem, ze jest odrazajaca. Tylko, ze sie NIE podoba. To wystarczy aby zaden teskt na podryw/zadne zachowanie nie przynioslo skutku. Chcesz mi wmowic, ze jesli brzydki facet do Ciebie podejdzie i uzyje tekstu na podryw to rzucisz sie na niego z ogromnym pozadaniem? ( ͡º ͜ʖ͡º) Zaden tekst na podryw
@programista1992: wygląd to nie wszystko. Są tacy magicy którzy bajerą sprawiają że kobiety mają miękkie nogi. Nawet wykopki co rusz piszą że mają kumpla 165cm który wyrywa modelki itp. byłam też parę lat barmanka i napatrzyłam się co się dzieje na imprezach i jak różne poziomy atrakcyjności potrafią ze sobą "współpracować" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeśli masz inne zdanie - spoko, nie będziemy się nawzajem przekonywać bo
wygląd to nie wszystko


@Kowixx: Oczywiscie są jeszcze pieniądze i status ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Są tacy magicy którzy bajerą sprawiają że kobiety mają miękkie nogi. Nawet wykopki co rusz piszą że mają kumpla 165cm który wyrywa modelki itp

Oni są jak Yeti. Kazdy o nich mówi, nikt ich nie widział.

byłam też parę lat barmanka i napatrzyłam się co się dzieje na imprezach i jak różne
Są tacy magicy którzy bajerą sprawiają że kobiety mają miękkie nogi. Nawet wykopki co rusz piszą że mają kumpla 165cm który wyrywa modelki itp.


@Kowixx: kazdy o kims takim slyszal, nikt nigdy nie widział ( ͡° ͜ʖ ͡°). Owszem są takie smieszki, ale oni skończą jako koledzy od pogadania i napicia się piwa, raczej z dala od łóżka.
Już widzę jak jakaś atrakcyjna laska ślini się na